Prodej bytu 5+kk 249 m²

Drnovská, Praha 6 - Ruzyně

Cena na vyžádání

Atypický třípodlažní byt 5+1 v Praze 6

Nabízíme k prodeji trojpodlažní, velice zajímavý a prostorný atypický byt 5 + 1 s vlastní půdou o celkové užitné ploše 249 m2. Byt se nachází v dvorní klidné části domu, v přístavbě k zděnému domu z r. 1907.
Byt má samostatný vstup z veřejného prostranství, nikoliv z domu. Má oddělené hospodaření SVJ, neplatí se žádné poplatky. Je umístěn převážně v přístavbě k domu a má charakter rodinného domu.
Byt je v rekonstrukci: nová stropní konstrukce nad jedním podlažím, nové hrubé i čisté podlahy, částečně nové omítky, částečně nové rozvody elektro, kanalizace a rozvody vody, nové vnitřní ocelové schodiště, nová dřevěná eurooknaokna a dveře (výměněno z 80%), 2x vnější ocelové schodiště, zateplení provedeno z 95%, nová samostatná přípojka elektro.
Celková podlahová plocha bytu je 188 m2.
Přízemí bytu: celkem 43,08 m2, výška stropu až 4,5 m. Vchod samostatný, místnosti vhodné ke zřízení odděleného bydlení. K dispozici nový komín a schodišťová šachta pro případné vnitřní schodiště do patra.
I patro bytu: vstup samostatným schodištěm do velké obývací místnosti 46,16 m2 propojené s otevřenou kuchyní, dále koupelna, šatna a schodiště do II patra. Podlahová plocha celkem: 79,65 m2, výška stropu až 3,3 m. V 1. patře jsou k dispozici 2 balkony (celkem13,9 m2) a 2 komíny.
II patro bytu: podlahová plocha celkem 56,25 m2. Pracovna, koupelna, ložnice a schodiště na půdu. K dispozici slunná terasa 22,72 m2.
Půda 23,79 m2 se 2 novými střešními okny a WC je vhodná ke zřízení atraktivní podkrovní místnosti.
V každém patře včetně půdy nový přívod kanalizace. K vybavení bytu patří 4 x WC mísa, 3 x umyvadlo a 4 dočasně odstavené bojlery pro samostatný ohřev vody (z toho dva kombinované). Vytápění je kombinované na tuhá paliva a přímotopy.
Cena bytu dohodou. Dopln. info: cena výběrovým řízením, +1% provize

Číslo zakázky
IDNES-RS307282
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
249 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
PENB
G
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku