Prodej bytu 2+1, 49 m²

Kyjevská, Praha 6 - Bubeneč, okres Praha

1 900 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej bytu 2+1, 50 m2, Praha 6 - Bunebeč

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme ke koupi podíl na činžovním domě, který představuje 64 % podíl na nebytovém prostoru 2+1, 50 m2, který se nachází v přízemí cihlového činžovního domu (z pohledu ze dvora v přízemí, z pohledu z ulice v suterénu) na Praze 6 - v Bubenči. Pár kroků od Vítězného náměstí. Není problém tento nebytový prostor rekolaudovat na byt. Skládá se ze třech místností, toalety a skládku. Je určen ke kompletní rekonstrukci. Prostor je suchý, bez plísně a vlhkosti. V domě je většinový zájem o prohlášení vlastníka a rozdělení domu na bytové jednotky v blízké budoucnosti (jen je potřeba se do toho trochu obout). Dům vlastní 18 vlastníků. A tento konkrétní nebytový prostor je ve vlastnictví dvou majitelů, kdy prodávající vlastní 64 % nebytového prostoru a zbylých 36% vlastní druhý majitel. S ním Vám můžeme zprostředkovat jednání o odkupu i jeho podílu na nebytovém prostoru a tím můžete získat celý prostor do stoprocentního vlastnictví (budete vlastnit podíl na činžovním domě, který dle smlouvy vlastníků představuje tento konkrétní nebytový prostor). Cena 1.900.000,- Kč uvedená u tohoto inzerátu je tedy za 64 % podíl na nebytovém prostoru a zároveň částečný podíl na celém činžovním domě.
Koupí tohoto podílu na domě získáte podíl na společných částech domu včetně třech bytů v domě a sice bytu 2+1 a dvou bytů 1+1 a dále také na nevestavěné půdě o velikosti cca 300 m2. To vše v zajímavé finanční hodnotě. V případě, že se budou v budoucnu tyto prostory prodávat či pronajímat, tak získáte nezanedbatelný finanční zisk, jako jejich podíloví spolumajitelé.
V domě je ke koupi od stejného majitele také podíl na domě, představující 64 % bytu 3+kk, 70 m2, který se nachází v přízemí domu z pohledu z ulice. Tento byt je určen k rekonstrukci. Při koupi obou bytů se stanete větším podílníkem na společných prostorech domu včetně bytů a získáte tak větší podíl na zisku v případě jejich prodeje či pronájmu.
V případě, že chcete investovat do nemovitosti a jste nejste v oboru investic do nemovitostí nováček, tak Vám tuto koupi vřele doporučujeme. Jedná se o skvělou a lokalitu Dejvic. V okolí se nachází několik fakult vysokých škol a tak nebude žádný problém po rekonstrukci tento byt pronajmout. Ziskovost je u koupě tohoto podílu na domě velice zajímavá a navíc se Vám otevírají dveře pro investici do koupě většího podílu na domě. V plánu je také rozdělení domu na bytové jednotky čímž by vaše investice získala na další ziskovosti.
Na tento nebytový prostor se dá vzít hypotéka jen se zástavou jiné nemovitosti nebo jsou třeba vlastní finanční prostředky. Pro více informací o nemovitosti či možnosti financování nás neváhejte kontaktovat.
Cena za podíl na nebytovém prostoru 64% činí 1.900.000,- Kč.
odhadovaná částka za koupi druhého podílu ve výši 36 % činí cca 900.000,- Kč

Číslo zakázky
IDNES-btpd00012
Cena
1 900 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Užitná plocha
49 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Plyn
zaveden
Datum nastěhování
08.07.2019
PENB
G
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku