Prodej bytu 2+kk 48 m²
Stehlíkova, Praha 6 - Suchdol
8 943 585 Kč
7 990 000 Kč
Chci spočítat hypotéku
Prodej, Byty 2+kk, 48m2
Byt 2+kk s velikým balkónem o celkové výměře 63 m2 v srdci pražského Suchdola s praktickou dispozicí.
Elegantní a komorní bytový dům na rohu ulic Internacionální a Stehlíkova nabízí exkluzivní bytové jednotky, vysoký standard a nadčasovou moderní architekturu. Byty mají podlahové vytápění (vč. sprchového koutu) a francouzská okna s přístupem na balkóny, terasy či předzahrádky. Nízkoenergetická stavba bude disponovat i závlahou dešťovou vodou.
Balkon disponuje hloubkou cca 130cm což nabízí plnou využitelnost a prostor pro příjemné posezení a vstupuje se na něj z obou francouzských oken. Jihovýchodní orientace je pak skvělým bonusem. Byt je možno rozdělit i na dispozici 2+kk.
Stávající dispozice bytových jednotek je možné upravit dle vašich představ. Samozřejmostí je dostatek parkovacích stání v podzemní garáži i před budovou. Kromě toho je ke každému bytu k dispozici sklep. Ve společných prostorách je dále kočárkárna a místnost pro skladování kol.
Moderní a nadčasové architektonické řešení, maximální kvalita provedení stavby a špičkové materiály jsou v souladu s filozofií naší developerské společnosti. Nadčasové řešení interiéru i exteriéru budovy, malý počet jednotek v budově. nízké náklady na bydlení - to vše nabízí projekt Rezidence Stehlíkova v Suchdole - Praha 6.
Ze Suchdola máte vše na dosah ruky - autem i pražskou MHD. Autobusem jste na Dejvické za 15 minut. Pro odreagování můžete vyrazit do přírody po blízkém okolí, třeba do Údolí Únětického potoka či Roztockého háje nebo se jít odreagovat k Vltavě. Výborná občanská vybavenost Suchdola nabízí kompletní servis a služby - školy, školky lékaře atd..
- Číslo zakázky
- IDNES-B5.2x
- Cena
- 7 990 000 Kč Spočítat hypotéku
- Konstrukce budovy
- cihlová
- Stav bytu
- ve výstavbě
- Vlastnictví
- osobní
- Lokalita objektu
- klidná část
- Výstavba
- 2021
- Užitná plocha
- 48 m2
- Podlaží
- 1. patro (2. NP)
- Počet podlaží budovy
- 5 podlaží
- Balkon
- 15 m2
- Roční spotřeba energie
- 69 kWh
- PENB
- B
Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.
Realitní novinky
Kaktus slaví 7 let! Jsme stále na straně klienta, říká Kamil Kůs
27.06.2022 22:27 Komerční sdělení
Realitní nováček musí být pracovitý a měl by se chtít učit
25.06.2022 23:02
Terasy a zahrady, které si zamilujete. Vítejte v Barrandez-vous.
22.06.2022 22:00 Komerční sdělení
Koupit nemovitost na hypotéku nebo s koupí ještě počkat? Správná otázka a my na ni známe odpověď.
22.06.2022 08:54 Komerční sdělení
Správa nájmu bytu
07.06.2022 00:00 Komerční sdělení