Prodej bytu 3+kk 200 m²

Dělnická, Praha 7 - Holešovice

16 399 999 Kč Chci spočítat hypotéku

Loft 3kk s úžasnou, zcela unikátní terasou ve 14. patře

Exkluzivní nabídka velmi světlého loftu ve 14. patře s dispozicí 3kk a jednou z nejúžasnějších teras v Praze.
Střešní terasa tohoto bytu je zcela unikátní jak svojí velikostí (130 m2), tak výškou svého umístění (14. patro). Nabízí tak dech beroucí výhledy na celou Prahu a zároveň i naprosté soukromí. Protože je umístěna v posledním patře nejvyšší budovy v dané lokalitě, nic nebrání výhledu z ní a zároveň na ní není odnikud vidět. Terasa obepíná prodávaný loft ze tří stran a přes francouzská okna je na ní výstup ze všech jeho místností. Hlavní a největší část terasy (cca. 100 m2) směřuje na jih a je z ní výhled na park Vítkov, Vltavu a Národní Muzeum. Užší části terasy (2 x cca. 15 m2) lemují byt po jeho západní straně (výhled na Pražský hrad) i východní straně (výhled na Palmovku a Libeň).
Na hlavní části terasy je umístěna zimní zahrada o výměře cca. 25 m2. Tu lze buď úplně uzavřít a využít jako další místnost bytu, anebo zcela otevřít a učinit z ní pergolu zastíněnou pouze elektricky ovládanou markýzou.
Byt samotný má cca. 70 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a odděleným, chytře řešeným, pracovním koutem (ideálním pro home office). Dále má ložnici a menší (dětský či hostinský) pokoj. WC je samostatné, v koupelně se nachází vana.
Byt i terasa byly v r. 2014-15 kompletně a kvalitně rekonstruovány dle návrhu bytového architekta. Jsou zde např. francouzská okna (trojsklo) s elektricky ovládanými venkovními či vnitřními žaluziemi. Byt je kompletně klimatizován, je vybaven pouze na míru vyrobeným nábytkem (součást prodeje), rostliny v truhlících na terase jsou zalévané automatickou závlahou (součást prodeje), atd.
Byt je umístěn v posledním podlaží zatepleného panelového domu (ale nejde o nástavbu) ve výborném technickém stavu. Přístup do bytu je výtahem do 13. patra a pak patro po schodech.
Dopravní dostupnost: 5 min. chůze metro Vltavská nebo metro Nádraží Holešovice; 3 min. chůze tramvaj Dělnická.
Kompletní občanská vybavenost v bezprostřední blízkosti bytu.
Byt se nachází blízko jedné z největších dosud nezastavěných ploch v centru Prahy - nádraží Praha Bubny. Tato lokalita bude v několika nejbližších letech proměněna v novou, moderní městkou čtvrť. Tím dojde, mimo jiné, k propojení dolních Holešovic, kde se byt nachází, s horními Holešovicemi a Letnou a též ke zklidnění dopravy kolem bytu. To povede k podstatnému zvýšení hodnoty místa, kde se byt nachází. Projekt nové městské čtvrti přitom nepočítá s žádnou vyšší budovou, než budova, kde se byt nachází. Jedinečnost výhledu z terasy prodávaného loftu i její soukromí tak zůstanou nejenže zachovány, ale budou ještě posíleny.
Aktuální měsíční náklady: elektro 2.000 Kč, zálohové platby SVJ zahrnující teplo/vodu/fond oprav atd. : 4.709 Kč, garáž 1.105Kč, internet (optický kabel) 500 Kč.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mi prosím napište nebo zavolejte, rád se s Vámi o této zcela unikátní nabídce pobavím.

Číslo zakázky
IDNES-205-NP07341
Cena
16 399 999 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
panelová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
rušná část
Užitná plocha
200 m2
Podlaží
15. patro (16. NP)
Počet podlaží budovy
16 podlaží
Terasa
Výtah
Internet
Televize
Vybavení
zařízený
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

7 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku