Prodej bytu 1+kk 28,7 m2 (č. 151-04-110)

Jankovcova, Praha 7 - Holešovice

4 564 817 Kč

Poznámka k ceně: ceny all inclusive

Luxusní byty s výhledem na Vltavu a Pražský hrad
Nabízíme k prodeji byt č. 151-04-110 s dispozicí 1+kk (28,7 m2) s balkonem (6,3 m2), sklepem a vnitřním parkovacím stáním v lokalitě Rezidence Nad Vltavou.
Bytová jednotka je dokončena v luxusním a kvalitním provedení, který zahrnuje mimo jiné klimatizaci, kvalitní dřevěná Eurookna, skleněná zábradlí, luxusní koupelny a kvalitní dřevěné podlahy.
Ceny jsou all inclusive a zahrnují DPH, určené příslušenství k bytu (parkovací stání, sklep), luxusní a kvalitní provedení, pokročilou bezpečnost a prodlouženou záruku na kvalitu.
Rezidence Nad Vltavou se nachází v dynamicky se rozvíjející lokalitě Holešovic, v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Velkou výhodou je perfektní dopravní dostupnost kamkoli po Praze. Exkluzivní byty ve čtyřech nejvyšších patrech nově dokončeného projektu zaujmou nejen
luxusním standardem provedení, ale také romantickými výhledy na řeku, panorama Prahy, Pražský hrad a okolní pražské kopce. Dokonalou představu o unikátnosti bydlení v Rezidenci Nad Vltavou umožní individuální návštěva designově vybaveného bytu, která vytvoří jasnou představu o budoucím bydlení v tomto výjimečném projektu.
V sousedství se nachází řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také mnoho míst pro kulturní vyžití. V bezprostředním okolí jsou zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy a další občanská vybavenost. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, který díky modernímu golfovému zázemí ocení zejména milovníci zeleného sportu. Cyklistům se zase doslova nabízí cyklostezky podél Vltavy.
Největší výběr financování s možností užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny. Garantovaná HYPOTÉKA na 90% kupní ceny se zvýhodněnou úrokovou sazbou.
Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.

Číslo zakázky
IDNES-N01283
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
29 m2
Podlaží
6. patro (7. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Sklep
Lodžie
Výtah
Telefon
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Datum nastěhování
01.03.2018
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis