Prodej bytu 1+kk 33 m²

Červená báň, Praha 8 - Libeň

5 477 989 Kč 5 370 844 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH

Prodej, Byty 1+kk, 36 m2

Byt o dispozici 1+kk a celkové rozloze 35,8 m2 s terasou a předzahrádkou 9,8 m2 je situován v 1. NP rezidenčního projektu KOTI Libeň. Uvedená cena obsahuje bytovou jednotku, sklepní kóji a DPH. Výstavba projektu byla zahájena v lednu 2021, předpokládané nastěhování na jaře 2023.
V pražské Libni, mezi ulicemi Františka Kadlece a Červená báň pro vás ve třech bytových domech postavíme 140 nízkoenergetických bytů ve finském stylu, 2 ateliéry a 1 komerční prostor. Situované budou do polouzavřeného bloku ve tvaru písmene U. Chybět nebudou kočárkárny, sklepy, podzemní garáže a dostatek zeleně. Součástí projektu se v rámci šetrného hospodaření s vodou stane retenční nádrž. Výstavbu odstartuje objekt B, ve kterém vyroste 40 jednotek a 1 nebytový prostor.
O architektonický návrh klasického městského bloku bytových domů, který odráží moderní, střídmý a nadčasový styl, se postaralo studio HeadHand. Jsou do něj zakomponovány také prvky udržitelného rozvoje území, energetické soběstačnosti a úspornosti provozu, citlivému k životnímu prostředí. Zároveň respektuje okolní zástavbu a historii místa.
Pokud máte rádi přírodu a sport, určitě si přijdete na své. Za pár minut chůze dorazíte do parku Pod Korábem či k Pekařce – studánce pojmenované po bývalé vinice a zaniklé usedlosti. K výletu přímo vybízí i přírodní památka Prosecké skály s několika vyhlídkami. Můžete také vyrazit na hezkou procházku k Vltavě kolem půvabného rokokového libeňského zámku do Thomayerových sadů s naučnou stezkou, vyhlídkou a dětským hřištěm. Okolí si jistě vychutnáte i na kole a bruslích. Cyklostezky vedou do Troje, Stromovky nebo podél říčky Rokytky. Milovníci adrenalinu ocení lanový park a bobovou dráhu, vzdálené jen 3 minuty jízdy. Zkrátka v Libni nepřijdou ani příznivci kultury, vyrazit můžete například do nedalekého, oblíbeného Divadla pod Palmovkou.
Protože se projekt nachází v širším centru Prahy, je perfektně dopravně dostupný. Kromě auta můžete využít velké množství autobusových a hlavně tramvajových linek, které zajišťují spojení přímo do centra metropole či na metro. Během několika minut se tak dostanete na linky metra B - Palmovka i C - Prosek.

Číslo zakázky
IDNES-KL.C.113
Cena
5 370 844 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Výstavba
2021
Užitná plocha
33 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Terasa
10 m2
Parkování
garáž
Datum nastěhování
31.05.2023
Roční spotřeba energie
63 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

3 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku