Prodej bytu 1+kk, 30 m²

Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín

4 759 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Uvedená cena je včetně DPH, možnost přikoupení parkovacího stání od 575 000,-.

Prodej, Byty 1+kk, 30,2m2 - Praha 8, Riviéra Karlín

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 1+kk, č. B1.2.2 o výměře 30,2 m2, v první etapě bytového projektu Rohan City v budově B1 - Riviéra Karlín.
Součástí výstavby první etapy projektu Rohan City jsou 4 bytové domy ve dvou různých sekcích označených jako Riviéra Karlín a Diamanty Karlín.
Riviéra Karlín od architektů Ing. arch. Moniky Čížkové a Ing. arch. Petra Vacka, EBM Group;
Dva bytové domy s označením B1 a B2 vyrostou při ulici Rohanské nábřeží, na samé hranici stávající karlínské zástavby. Architektonické a výtvarné řešení je moderní a současné a společně s účelným návrhem vnitřních prostorů odpovídá aktuálním nárokům na moderní bydlení. Domy zaujmou tvarovým kontrastem základních hmot a subtilních ochozů, které výtvarně podporuje materiálové řešení.
Bytový komplex bude mít charakter městských domů, jenž vychází z tradic Karlína. Kombinuje vysoký standard moderního bydlení s atmosférou rodinné lokality. Uliční prostor zpříjemní velkoryse řešené zelené plochy. V úrovni parteru domu bude navíc rezidentům přístupná soukromá zahrada, aby i uvnitř živé městské čtvrti vždy našli klidné prostředí pro odpočinek. V blízkosti domu vznikne i nové, bohatě vybavené dětské hřiště.
Maximální počet bytů nabídne výhled do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nového parku, který bude součástí výstavby projektu Rohan City. Nový park naváže na zelené Kaizlovy sady při historické budově Invalidovny. Velkorysé prosklené stěny hlavních obytných prostor domu přiléhají k venkovním plochám ochozů. Ty nabízí i atraktivní dálkové výhledy až na Pražský hrad nebo vrch Vítkov. V domech bude umístěno celkem 108 bytových jednotek.

Číslo zakázky
IDNES-B1.2.2
Cena
4 759 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
30 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
8 podlaží
Sklep
Terasa
Internet
Telefon
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Datum nastěhování
01.03.2023
PENB
G

Kontaktujte prodejce

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku