Prodej bytu 4+kk 92 m²

Rohanské nábřeží, Praha 8 - Karlín

15 460 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Uvedená cena je včetně DPH, možnost přikoupení parkovacího stání od 575 000,-.

Prodej, Byty 4+kk, 101 m2 - Praha 8, Diamanty Karlín

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji byt 4+kk, č. B5.08.2 o výměře 101m2, v první etapě bytového projektu Rohan City v budově B5 - Diamanty Karlín.
Součástí výstavby první etapy projektu Rohan City jsou 4 bytové domy ve dvou různých sekcích označených jako Diamanty Karlína a Riviéra Karlín .
Diamanty Karlín od architekty Evy Jiřičné, AI Design;
Dva bytové domy s označením B5 a B6 jsou díky netradičnímu pětiúhelníkovému půdorysu atraktivní jak zvnějšku, tak zevnitř jsou neméně působivé díky citlivé práci se sklem a světlem. V kombinaci s duchem tradičního Karlína, skvělou dopravní dostupností, krásnými výhledy a množstvím zeleně okolo jde o stylové bydlení na ideálním místě.
Na obou domech je patrný rukopis uznávané architektky a designérky Evy Jiřičné, členky Royal Academy of Arts, jejíž práce je ověnčená řadou úspěchů ve světě. Vašemu budoucímu bydlení dodá styl a jedinečnost nejen diamantový půdorys domů, ale i další poklad, který obě budovy skrývají uvnitř. Jsou jím originálně řešená schodiště, jimiž se stala práce Evy Jiřičné pověstná a ikonická. Díky nim nabídnou obě budovy neopakovatelnou atmosféru.
Diamanty Karlín byly navrženy s ohledem na ekologii, udržitelný rozvoj a minimalizaci energetické náročnosti. Kvalitní zateplení obvodových konstrukcí je dokonce nad rámec požadavku normy. Společné zelené plochy jsou zavlažovány dešťovou vodou z akumulačních nádrží. Všechny nabízené byty mají minimalizované provozní náklady a přitom nabízejí vysoký komfort bydlení, ideální vnitřní mikroklima a účelně navržené dispozice.
V domech bude umístěno celkem 104 bytových jednotek a 2 nebytové jednotky. V domě B5 bude umístěná hlavní recepce společná pro oba domy.

Číslo zakázky
IDNES-B5.08.2
Cena
15 460 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
92 m2
Podlaží
7. patro (8. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Sklep
Lodžie
Internet
Telefon
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Datum nastěhování
01.03.2023
Roční spotřeba energie
50 kWh
PENB
B
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

8 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku