Prodej bytu 3+kk 115 m²

Sokolovská, Praha 8 - Karlín

20 032 988 Kč 19 980 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH

Prodej mezonetu 3+kk/T, 115 m², v projektu Sokolovská 126, Praha 8 - Karlín

Zveme Vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
- čtvrtek 1.6. od 16h - 19h
- pátek 2.6. od 9h - 12h
Pro rezervaci termínu nás neváhejte kontaktovat.

Nabízíme k prodeji zcela nový mezonetový byt 3+kk o podlahové ploše 101,9 m² s terasou 4,9 m² ve vyhledávané lokalitě Prahy 8 v Karlíně. Byt se dvěma koupelnami je situován v 5. patře novorenesančního činžovního domu po kompletní rekonstrukci s důrazem na zachování původních historických prvků, nabízí tak vysoký standard bydlení s neopakovatelnou atmosférou.

Možnost flexibilní úhrady části kupní ceny, např. formou nájemného.

V bytě převládá unikátní vysoký obytný prostor s kuchyní a jídelnou. Slunce sem přivádí dvě velká ateliérová okna. V patře je ložnice s koupelnou a pracovnou, která shlíží prosklenou stěnou do obývacího pokoje. Druhý pokoj má stejné prosklené ,, oko“ nad kuchyní. Z ložnice a koupelny je možné vyjít na zelenou terasu.

Třívrstvé dřevěné parkety a bezesparé kaučukové podlahy v obytných místnostech. Kamenné dlažby z travertinu ve vstupní chodbě. V koupelnách je lité terazzo, kamenná dlažba a obklady z travertinu. Betonové umyvadlo, zařizovací předměty Vitra, Kartell, Grohe a Kaldewei. Vytápění je podlahové ve všech místnostech (zvlášť regulovatelné), zdrojem je vlastní plynový kondenzační kotel Viesmann Vitodens. V každé obytné místnosti je multisplitová klimatizace. Okna jsou dřevěná a hliníková s izolačním trojsklem, velkoformátová ateliérová okna Solara, střešní okna Roto. Výška stropů v obytných místnostech 260–415 cm. Konstrukční systém je řešen pomocí ocel-betonové vodorovné nosné konstrukce, svislé nosné konstrukce jsou v kombinaci Porotherm Aku tl. 250 mm a ocelových sloupů. V interiéru jsou přiznané ocelové a původní dřevěné prvky historického krovu. K bytu náleží sklepní kóje (7,83 m²). V domě je nový výtah až pro 7 osob.

Karlín patří k vyhledávaným a exkluzivním lokalitám, důkazem čehož je převládající architektonicky i historicky nesmírně cenná činžovní zástavba. Navzdory samotnému centru města se jedná o klidnou rezidenční čtvrť s významným podílem zeleně. Poloha v rámci města je z pohledu dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti zcela ideální. Přímo před domem se nachází zastávka tramvaje Urxova, v docházkové vzdálenosti pak stanice metra B – Křižíkova či Invalidovna. V okolí se nachází mateřské i základní školy, mnoho restaurací, kaváren a možnosti kulturního a sportovního vyžití. K relaxaci a odpočinku lze využít mimo jiné Kaizlovy či Sudkovy sady, Lyčkovo náměstí, park Vítkov nebo nábřeží řeky Vltavy.

Energetická náročnost B – velmi úsporná.

Číslo zakázky
IDNES-S126-3
Cena
19 980 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
115 m2
Podlaží
5. patro (6. NP)
Sklep
Terasa
5 m2
Roční spotřeba energie
114 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)

Kontaktujte prodejce

7 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku