Prodej bytu 3+1, 112 m²

Velká skála, Praha 8 - Troja

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, včetně právního servisu a poplatků

Prodej bytu 3+1, 112m2 - Troja

Prodej krásného, velikého prostorného bytu v moderní budově v klidné lokalitě v pražské Troji. Dům je s výtahem a byt se nachází ve 2. podlaží (tedy v prvním patře).
Do bytu vstupujeme bezpečnostními dveřmi a nacházíme se ve veliké vstupní chodbě, ze které se dostaneme do dvou samostatných neprůchozích ložnic, do koupelny s vanou a do oddělené místnosti s toaletou a umyvadlem.
Dále se z chodby dostaneme také do průchozí kuchyňské místnosti, za kterou se rozkládá nadstandardně veliký (44 m2) obývací pokoj a komora.
Z obývacího pokoje je přístup na otevřený balkon a na velmi praktickou krytou, uzavíratelnou lodžii, kterou tak lze plnohodnotně využívat jak v zimě tak při dešti.
Dům se nachází v klidné rezidenční lokalitě se zajímavým výhledem na centrum města, dopravní spojení autobusem 5 minut na metro Kobylisy, v okolí občanská vybavenost - škola, školka, OC Krakov, bazén Šutka.
Dům byl postaven v roce 2001, jde tedy o moderní stavbu, kvalitní plastová okna, nízká energetická náročnost, dům je v dobrém stavu a udržovaný.
Byt se prodává nevybavený, po zařízení nábytkem je možno jej okamžitě bezproblémově začít obývat. Potenciálně je zde možnost obývací pokoj díky jeho velikosti rozdělit na dvě místnosti a získat tak třetí ložnici navíc.
Pro více informací mě prosím kontaktujte.
____________________________________________
For sale a beautiful, spacious apartment in a modern building in a quiet location in Prague Troja. Building with an elevator, the apartment is located on the 2nd floor.
We enter the apartment through a security door and we arrive in a large entrance hall, from which we can access two separate bedrooms, a bathroom with bath and a separate room with toilet and sink.
From the hallway we also can access the kitchen room, behind which is located a large (44 m2) living room and a storage room.
The living room has access to an open balcony and to a very practical sheltered loggia, which can be fully used as a balcony in both winter and in rain.
The house is situated in a quiet residential area with interesting views of the city, bus connection 5 minutes to metro Kobylisy, nearby amenities - school, kindergarten, shopping center Krakow, swimming pool Sutka.
The house was built in 2001, so it is a modern building, quality plastic windows, low energy consumption, the house is in good condition and well maintained.
The apartment is sold unfurnished. Once you move in the furniture, it can be immediately used for living. Potentially there is the possibility to divide the living room due to its large size into two rooms in order to have a third bedroom.
For more information, please contact me.

Číslo zakázky
IDNES-01121
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
112 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Balkon
Lodžie
Roční spotřeba energie
124 kWh
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Internet a TV

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku