rezervováno

Novostavba 3+kk B/G/S 79,4 m2, Rezidence Veselská III. rezervováno

Beranových, Praha 9 - Letňany

5 102 065 Kč

Poznámka k ceně: nezahrnuje cenu garážového stání v hodnotě 181 500,- Kč poplatky SV

Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+kk č. 1413 o celkové ploše 79,4 m2 s balkony, sklepem a garážovým stáním. Byt se nachází ve 4. podlaží v projektu Rezidence Veselská III. Celková plocha balkonů je 11 m2. K bytu náleží garážové stání umístěné v podzemním podlaží a sklep o rozloze 4,1 m2. Novostavba Rezidence Veselská III. vznikne jako 2 budovy, každá s přibližně 100 bytovými jednotkami od 1+kk do 4+kk v energetické třídě B. Moderní vzhled a zajímavě řešené bytové jednotky včetně balkonů, lodžií, rozsáhlých teras nebo předzahrádek osloví každého klienta, který preferuje moderní styl bydlení. Součástí Rezidence Veselská III. je mateřská školka, která se nachází v první etapě projektu. Termín dokončení stavby je plánován na jaro 2020.
Rezidence Veselská se vyznačuje výbornou dopravní dostupností a sportovním či kulturním vyžitím v blízkosti svého bydlení. V místě se nachází celá řada obchodů, služeb a restaurací, zejména Obchodní centrum Letňany.
Měsíční splátka hypotéky činí 14787 Kč. Splátka zahrnuje celkovou cenu bytu, nezahrnuje cenu přiřazeného garážového stání a kuchyňské linky. Platí při financování 70% kupní ceny HYPOTÉKOU REZIDENCE VESELSKÁ, doba splácení 30 let, úroková sazba 2,59 %. Uvedení výše měsíční splátky není návrhem na uzavření smlouvy (nabídkou) a nezakládá právo na poskytnutí úvěru.

Číslo zakázky
IDNES-1413
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
79 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Vybavení
nezařízený
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis