Prodej, Byty 1+kk, 37 m2

Kolbenova, Praha 9 - Hloubětín

3 360 220 Kč

Poznámka k ceně: včetně DPH

Byt 1+kk o celkové rozloze 37 m2 s balkonem se nachází v prvním patře šestipodlažního bytového domu. Součástí ceny je bytová jednotka včetně DPH. Podmínkou koupě je přikoupení sklepní kóje (od 73.600 Kč bez DPH).
Zahájení výstavby v pořadí čtvrté etapy, pojmenované po finském městě Lahti, je datováno na podzim 2017 a její dokončení je plánované na podzim roku 2019. Čeká na vás bydlení v unikátní finské čtvrti Suomi Hloubětín, kterou si budeme hýčkat. V areálu pro vás postavíme například vyhlídkovou restauraci s terasou, školku a obchod. V rámci etapy vzniknou i prostory pro drobné služby, můžete se tak těšit na příjemné posezení u kávy přímo ve vašem domě. Snažíme se, abyste se i uprostřed města cítili v klidu, proto v Suomi Hloubětín vybudujeme nový park, projekt a jeho okolí osadíme zelení a plánujeme i revitalizaci okolí říčky Rokytky. Kromě relaxu v podobě zahradničení či rybaření budete mít prostor i pro sportovní vyžití, celá čtvrť bude napojena na cyklostezku Rokytku a v bezprostřední blízkosti naleznete pražskou fitness stezku. Důležitá pro nás je i dopravní dostupnost, z areálu se dostanete na tramvajovou zastávku pěšky do pěti minut, na stanice metra B za deset.
Ve fotogalerii mimo jiné naleznete ilustrační vizualizace, fotografie okolí a virtuální prohlídku vzorového bytu v etapě Espoo.
Rozmyslete se srdcem, Suomi Hloubětín si zamilujete.

Číslo zakázky
IDNES-Lahti.C1.204
Konstrukce budovy
smíšená
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
34 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Balkon
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
nezařízený
Datum nastěhování
31.12.2019
Roční spotřeba energie
70 kWh
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis