Atelier 2+kk do OV, 41,6 m2, Praha 9 - Libeň, ul. Lihovarská

Lihovarská, Praha 9

4 863 000 Kč

Poznámka k ceně: Cena je konečná. Neplatíte provizi. + provize zahrnuta

Jako přímí majitelé bychom Vám rádi nabídli prodej atelieru 2+kk v projektu Rezidence Esprit I. Celková výměra atelieru je 41,6 m2. K atelieru náleží sklepní kóje 1,9 m2 pro uložení sezonních věcí. Cena atelieru je uvedena vč. 21 % DPH.
Rezidence Esprit I. Vám nabízí 19 moderních bytů 1+kk, 2+kk, 4+kk a 4 ateliery. Byty, ateliery i dům procházejí rozsáhlou, ale citlivou rekonstrukcí. Rezidence Vám nabídne také obchodní prostory a restauraci.
Klidná, pohodlná a luxusní. Taková je rezidence Esprit. Dům o pěti patrech leží mezi ulicemi Lihovarská a Drahobejlova, a nachází se tak v klidné a vyhledávané části Libně. Pouhých 8 minut chůze je to do nákupního centra Harfa a za cca 8 minut dojdete na metro B, stanice Českomoravská. Okolí rezidence je bohaté i na lékárny, dětská hřiště, kina či restaurace. Příznivce aktivně stráveného volna jistě potěší i nedaleké Lanové centrum Vysočany, Bobová dráha Prosek či Adventure Golf Praha. Pro každý případ je zde i nemocnice s poliklinikou.
Ve fotogalerii naleznete foto vzorové jednotky a vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu. Marketingové půdorysy ve fotogalerii odpovídají budoucímu stavu. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři.

Číslo zakázky
IDNES-LHA44a
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
42 m2
Podlaží
3. patro (4. NP).
Sklep
PENB
D
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama