Prodej bytu 4+kk 182 m²

Mezitraťová, Praha 9 - Hrdlořezy

23 499 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize RK

Bydlet na malé vesnici uprostřed velkoměsta se zdá být nereálné, Azalea Atrium Vám to umožní.

Atypický Byt nebo Apartmán, Řadový dům se zahradou nebo Mezonet s terasou. To vše můžete mít v podobě našeho Atria.
V Azalea residenci je vybudováno celkem 25 bytů a v části kde se nachází naše Atrium jen 7 jednotek, které byly pojmenovány vždy podle svých největších předností.
Atrium nebo House, takhle se dá pojmenovat typ tohoto Bytu. Specifický byt obklopuje terasu umístěnou uprostřed bytu do tvaru písmena L, která tak vytváří atrium a navazuje tak na venkovní zahradu. Nabízí celou řadu možných variant dopracování, pokud máte rozpočet, představivost a odvahu :-). Díky koncepci této části projektu a umístění jednotky do řady 7mi takových, se dá říci, že je to funkčně a povahou řadový dům.
Spodní část bytu tvoří parking, pracovnu / velký sklad nebo gym a přes privátní vstup se dostanete do horní části. Dispozice 4kk kromě master-bedroom s vlastní koupelnou nabízí i zázemí v podobě 2 koupelen, WC, komory, prádelny. Dominantou je obývací pokoj a Atrium, které navazuje na zahradu. Čistá plocha bytu Atrium nabízí 174m2 + terasu 47,24m2 a zahradu 180m2.
Komunikace jsou většinou ukryty pod zemí. V případě našeho Atria se jedná o příjezd přes privátní bránu rovnou do podzemní garáže, kde zaparkujete 2 vozy, 1 motocykl a rovnou se dostanete přes spodní část do Atria. Právě v tom spočívá jedinečnost urbanistického řešení Azalea Projektu. V okolí domů, kde obvykle bývají ulice, je vytvořen jeden velký zatravněný prostor, zahrada s místy pro hry i odpočinek na kterou se dostanete přes svůj privátní vchod přímo z Atria.
Azalea se nachází v Hrdlořezích na Praze 9, které se v posledních letech staly oblíbenou rezidenční oblastí, což dokazuje několik nových rezidenčních projektů. Lákavý je zejména fakt, že si tato čtvrť zachovává venkovský ráz, ačkoli je od Václavského náměstí vzdálena pouhých sedm kilometrů. Celá lokalita je plná zeleně a půvabných zákoutí, která zvou k relaxaci a procházkám. Azalea Projekt se rozprostírá nad údolím, které malebně vykružuje potok Rokytka kolem vrchu Smetanka. Od ostatních místních projektů se dost výrazně odlišuje hned z několika důvodů – je unikátně zasazen do přírody, pozemky tohoto rezidenčního bydlení leží na okraji sedmihektarového lesa, exkluzivita a soukromí této polohy je tudíž zaručena, domy jsou posazeny na nejvyšším místě v okolí a osluněný jižní svah vytváří ideální světelné podmínky a zaručuje kvalitní oslunění a přístupu světla a přitom jste ukryti v přírodě.
více info na webových stránkách nemovitosti: https://atrium-azalea. webnode. cz/

Číslo zakázky
IDNES-0206
Cena
23 499 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
dlažba
Užitná plocha
182 m2
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Terasa
Plocha zahrady
180 m2
Parkování
parkování na ulici
Internet
Topení
ústřední - plynové
Vybavení
zařízený
PENB
C (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

8 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku