Prodej bytu 2+kk 51 m²

Poděbradská, Praha 9 - Vysočany

6 818 476 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena zahrnuje DPH a přiřazené příslušenství (sklep...), včetně DPH

Prodej, Byty 2+kk, 51m² - Hloubětín, Praha 9

Bonus v podobě poukázky na vybavení interiéru nebo klimatizace v hodnotě 300 000 Kč zdarma s Garancí vrácení peněz a Garantovanou hypotékou 2,99 % p. a. *

Nabízíme k prodeji byt č. 192-03-223 s dispozicí 2+kk (50,7 m²), sklepem a parkovacím stáním v novém projektu Rezidenční čtvrť Tesla Hloubětín, Praha 9.

Byt bude dokončený ve vysokém standardu provedení Komfort, který zahrnuje mimo jiné plastová okna, nadstandardní typy obkladů v koupelně, plovoucí laminátové podlahy a bezpečnostní vchodové dveře. V rámci standardu je možné vybírat z mnoha typů kvalitních koupelen, podlah, vnitřních dveří s obložkovými zárubněmi a přizpůsobit si tak byt dle svých představ.

V projektu je stále možné vybírat z dispozic bytů 1+kk až 4+kk.

Projekt Tesla Hloubětín leží přímo u zastávky tramvají, ze které se dostanete za 3 minuty na metro B – Hloubětín, nebo za 5 minut na metro B – Českomoravská.

K bytu navíc jako bonus obdržíte zdarma klimatizaci nebo poukázku na vybavení interiéru z interiérového studia CENTRAL INTERIER. Poukázka může být použita na kompletní zařízení kupovaného bytu nebo jen na část vybavení, například na luxusní kuchyni.

Central Group klientům nabízí nejširší možnosti financování na trhu včetně zvýhodněné hypotéky zdarma a ,, na klíč“. Po uzavření smlouvy stačí uhradit jen 10 % ceny do 30 dnů od podpisu smlouvy. Zbývající část pak můžete uhradit podle svých možností a volby v libovolných splátkách. Pro všechny byty v nabídce kromě bytů již dokončených a u všech typů financování můžete využít také Garanci vrácení peněz. Vybraný byt můžete až do předání kdykoliv vrátit a Central Group Vám vyplatí zpět všechny uhrazené peníze. Máte tak jistotu, že na koupi bytu od Central Group nemůžete prodělat.

V rámci programu Garantovaná hypotéka 2,99 % nabízíme úrokovou sazbu ve výši maximálně 2,99 % p. a. po dobu tří let od začátku čerpání hypotéky. I kdyby se v té době sazby ještě pohybovaly výše, rozdíl za Vás dorovnáme. Máte tak jistotu, že splátka úvěru bude maximálně taková, jakou byste platili s hypotékou 2,99 %.

Kompletní nabídku a podrobné informace o projektu naleznete na webových stránkách společnosti. Uvedené údaje a vyobrazení mají pouze nezávazný informativní charakter a je vyhrazeno právo na změny.


*Reprezentativní příklad:
Zprostředkovatelem úvěru je společnost CENTRAL GROUP a. s. Výše úvěru 2.000.000 Kč, doba trvání 30 let, celkový počet splátek 360, měsíční splátka 8.422 Kč, pevná úroková sazba po dobu tří let 2,99 % p. a., RPSN 3,19 %, celková částka splatná spotřebitelem 3.031.668 Kč. Společnost CENTRAL GROUP a. s. kompenzuje po dobu prvních tří let rozdíl mezi úrokovou sazbou převyšující 2,99 % p. a. a úrokovou sazbou uvedenou ve zprostředkované úvěrové smlouvě, a to maximálně do výše 6 % p. a. Další náklady: druhé čerpání 500 Kč, pojištění nemovitosti, poplatek bance za výmaz zástavního práva 500 Kč, poplatek katastrálnímu úřadu 2.000 Kč. Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-192-03-223
Cena
6 818 476 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
51 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
6 podlaží
Sklep
Parkování
parkování na ulici
Internet
Telefon
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
Datum nastěhování
01.03.2025
Roční spotřeba energie
76 kWh
PENB
B

Kontaktujte prodejce

4 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Prodej bytu 2+kk 51 m², Praha

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Praha
7 222 471 Kč

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku