Palác Dlouhá

Dlouhá, Praha

28 000 000 Kč

+ provize zahrnuta

Prvorepublikový skvost Palác Dlouhá na pražském Starém Městě je synonymem přepychového bydlení té nejvyšší kvality ve stylu art deco. Nedávná rekonstrukce dala vzniknout několika desítkám luxusních bytů, včetně nadstandardně vybaveného apartmánu zařízeného v klasickém stylu. Designový interiér bytu akcentuje art deco styl budovy, odráží její historickou stopu, je konzervativní a přitom moderní. Stačí se jen nastěhovat.
Nadčasový design
Jedním ze základních požadavků náročné rekonstrukce bylo zachování původní atmosféry a genia loci Paláce jako takového. V bytě se uplatňují tradiční materiály jako travertin, dubové parkety nebo mosazné doplňky. Dobovou atmosféru dokreslují detaily v podobě replik původních klik a dveří či elegantní dekorativní svítidla od designéra Louise Poulsena. Komfort bydlení podtrhuje napojení apartmánu na systém inteligentního řízení domácnosti BTicino nebo vestavěný audiovizuálního systém Bang & Olufsen. Vestavěný nábytek je vyroben v harmonické kombinaci exotických dřevin wenge a teak. Obklady z přírodních kamenů funkčně doplňují elegantní skleněné prvky, stejně jako vybavení značek Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Milovníky designu zaujme vybavení i doplňky od předních výrobců B&B Italia, Walter Knoll a Vitra.
Přidanou hodnotu projektu tvoří jeho atraktivní veřejná část. Palác Dlouhá zná většina Pražanů díky stejnojmennému divadlu sídlícímu v jeho suterénu. Součástí domu je i proslulá Gurmet Pasáž, jakési neoficiální centrum pražské gastronomie. Majitelé bytů v Dlouhé najdou doslova pár metrů od domovních dveří ty nejvyhlášenější pražské obchody, bistra a kavárny: příkladem nechť je proslulé řeznictví Naše Maso skupiny Ambiente, vyhlášené street-bistro Hany Michopulu Sisters nebo prvotřídní bageterie Bánh Mì Makers. Komfort v Paláci zajišťuje recepce s nepřetržitým provozem, služba concierge nebo podzemní parkovací stání.

Číslo zakázky
IDNES-CZSIR201706
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
154 m2
Balkon
Výtah
Vybavení
zařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama