Čtvrť Emila Kolbena, prodej bytu 4+kk 92 m2

Kolbenova, Praha

7 740 000 Kč

+ provize zahrnuta

V těsné blízkosti vysočanského toku řeky Rokytky vzniká nový - několika etapový projekt - čtvrť Emila Kolbena. Tři domy první etapy projektu jsme pojmenovali Malvína po manželce Emila Kolbena a Greta a Lilly po jejich dvou dcerách.
Tento jedinečný vzdušný byt o dispozici 4+kk a výměře 91,6 m2 je vybudován na tzv. ustoupeném podlaží. Velkorysá, částečně krytá terasa o velikosti 57,4 m2, která díky tomuto řešení mohla vzniknout, skýtá nezapomenutelný výhled na malebnou říčku Rokytku a její okolí.
První etapa projektu nabídne celkem 133 nových domovů. Nabízené byty jsou ve velikostech od 1+kk po 4+kk, podlahová plocha se pohybuje v rozmezí od 29 m2 do 103 m2. U bytů v prvním podlaží je počítáno s praktickými předzahrádkami, součástí těch v šestém a sedmém ustoupeném podlaží jsou velkorysé terasy, u většiny ostatních pak bude balkon či lodžie.
Ve společných prostorech budov je počítáno s technickým zázemím, kolárnou s kočárkárnou a místností se sprchou pro mytí kol, kočárků či zablácených psů. Projekt vyroste v nově vznikajícím areálu, jehož součástí bude multifunkční hřiště. Domy jsou naplánovány v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To znamená například důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna.

Nabídka je součástí developerského projektu Čtvrť Emila Kolbena Kolbenova, Praha.

Číslo zakázky
IDNES-BG07703
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
projekt
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Výstavba
2020
Užitná plocha
92 m2
Podlaží
7. patro (8. NP).
Terasa
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama