Byt o celkové výměře 96,40 m2 s terasou 32,91 m2 je situovaný jihovýchodně od ulice Na Křtině. Jedná se o dobře dispozičně řešené 4+kk s terasou. Byt je zařízen ve vysokém standardu (dřevěné podlahy, keramické obklady, CPL interiérové dveře a bezpečnostní dveře 3BT). V ceně bytu jsou dvě parkovací stání v prvním podzemním podlaží, jedno venkovní stání a prostorný sklep.
V projektu je vzorový byt.

Rezidence Kateřinky v Praze 4 je novým projektem developerské společnosti AKRO estate s. r. o. náležící do holdingu řízeného Akro Real, a. s., který bude disponovat celkem 19 byty ve čtyřech nadzemních podlažích a garážovými stáními v jednom podlaží podzemním. Objekt se nachází na hranici mezi ulicemi Vodnická a Na Křtině, nedaleko Milíčovského lesa.

Ve společném přízemí bude, kromě, přírodním kamenem obloženého vstupu s poštovními schránkami, místnost pro ukládání kol a kočárků, technické zázemí, přístup k výtahu a samostatnému schodišti. Také zde budou 4 bytové jednotky, každá s oplocenou terasou a celkem 13 sklepů (další 3 sklepy budou umístěny v podzemním podlaží vedle garážových stání), řešící zvýšené potřeby úložných prostor budoucích majitelů. Ve druhém až čtvrtém nadzemním podlaží bude umístěno zbývajících 15 bytů. Byty budou v dispozicích od 1+kk do 4+kk a v plošných výměrách v rozmezí od 34 do 120 metrů čtverečních s balkony a s terasami. Budou centrálně vytápěné, výměníková stanice bude situována v přízemí bytového domu.

Číslo zakázky
IDNES-Kat 1.1
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Výstavba
2016
Užitná plocha
89 m2
Podlaží
1. patro (2. NP).
Sklep
Terasa
Výtah
Parkování
garáž, parkovací místo
Internet
Telefon
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
dálnice, silnice, veřejná doprava, autobus, metro, tramvaj
Datum nastěhování
01.12.2017
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama