Výjimečný penthouse s terasou jen 10 minut z centra Prahy

Voctářova, Praha

Cena na vyžádání

Zcela nový, velkoryse řešený penthouse, právě vzniká v rámci developerského projektu DOCK B, River Watch. Unikátní soubor čtyř exkluzivních penthousů je situován v nejvyšších patrech luxusní rezidence s výhledem na řeku, která vyrostla v jedné z nejatraktivnějších částí Prahy, na pomezí Karlína a Libně.
Kompozici penthousu o výměře 177,5 m2 dispozičně řešeného jako 5+kk tvoří prostorná vstupní hala, na kterou navazuje velkolepý otevřený prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně s přímým vstupem na prostornou terasu. Dále jsou zde 4 ložnice, každá s přímým vstupem na terasu, 2 koupelny s toaletou, samostatné WC pro hosty, šatna a technická místnost. Penthouse charakterizují velkolepé prosklené plochy, kvalitní povrchové materiály a exkluzivní vybavení interiérů s ohledem na individuální potřeby každého majitele. Penthouse je situovaný v 5. NP a vede do něj soukromý výtah.
K penthousu náleží dvě parkovací stání v podzemních garážích a sklepní prostor. Rezidence je vybavena centrální recepcí s obsluhou.
Projekt DOCK je zasazen do jedné z nejatraktivnějších a přitom dosud neobjevených částí Prahy na pomezí Karlína a Libně, na místě bývalého přístavu, pouhých 10 minut z centra Prahy. V dosahu jsou české i mezinárodní školy, sportoviště, golfové odpaliště, zdravotnická zařízení, divadla, knihovny, ZOO, nákupní centra i restaurace. Nezanedbatelné je také skvělé dopravní spojení s centrem a bohatá síť cyklostezek. Chytrým spojením rezidenčních částí s administrativními představuje DOCK koncept nové čtvrti, který tepe životem.

Číslo zakázky
IDNES-124
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Lokalita objektu
klidná část
Užitná plocha
178 m2
Podlaží
5. patro (6. NP).
Terasa
Parkování
parkovací místo
Vybavení
nezařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama