4+KK se dvěma terasami v klidném prostředí na hranici Prahy 9

Nové Haltýře, Přezletice

4 867 230 Kč

Poznámka k ceně: cena vč. sklepa a DPH, neplatíte provizi

Bytová jednotka 4+kk se dvěmi terasami v bytovém projektu Zlatý kopec – Přezletice nabízí pohodlné bydlení pro vícečlennou rodinu. Byt je situován v posledním, 4. nadzemním, podlaží cihlové budovy s výtahem. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má východní orientaci, další tři pokoje směřují na západ. Ze všech pokojů je možné vyjít na terasu. Praktické vnitřní uspořádání bytu nabízí dostatek úložných prostor, k bytu patří také sklep o výměře 3 m2. Vnitřní dispozice i standardní vybavení bytu je možné přizpůsobit podle vlastního vkusu v průběhu výstavby.
Jednotka se nachází ve čtyřpodlažní budově A, jejíž výstavba je právě v přípravě. V přízemí budovy jsou naplánovány nebytové prostory pro obchod a služby. Bytový projekt Zlatý kopec najdete v Přezleticích, klidné obci, která přímo navazuje na městskou část Vinoř. Soubor je koncipován jako malé městečko se zajímavou architekturou nízkopodlažních cihlových domů. Autobusové spojení do stanic metra Letňany, Prosek, Palmovka je přímo u projektu. Autem dojedete do centra Prahy za 20 min, do stanice metra Letňany za 10 min.
V Přezleticích je školka, připravuje se výstavba školy. Dále je zde obchod s potravinami a restaurace s českou kuchyní. Další obchody a služby, vč. zdravotního střediska jsou v dosahu 1 km. Větší nákupy je možné vyřídit v blízkých obchodních centrech Černý most nebo Letňany. Přezletice a okolí nabízejí dobré možnosti pro využití volného času. V okolí jsou naučné stezky, Ctěnický zámek se zámeckou zahradou a koňskou jízdárnou, hrad Jenštejn apod.

Číslo zakázky
IDNES-A4.7
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita objektu
klidná část
Výstavba
2019
Užitná plocha
85.39 m2
Podlaží
3. patro (4. NP).
Sklep
Terasa
východ , 10 m2
Terasa
západ , 12 m2
Výtah
Internet
Plyn
zaveden
Elektřina
230V, zavedena
Vybavení
nezařízený
Dopravní dostupnost
silnice, autobus
Občanská vybavenost
Obecní úřad, mateřská škola, restaurace, potraviny, autobusová zastávka. Další obchody a služby v dosahu 1 km.
Datum nastěhování
30.04.2020
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama