Prodej bytu 1+kk 31 m²

Sluneční pobřeží, Bulharsko

609 720 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena v EUR 24 000 €

1+kk, top cena, Sluneční pobřeží

Nabízíme apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 35m2, situován ve 2 podlaží ze čtyř, v soukromém komplexu, v Sluneční pobřeží, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Dispozice bytu je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou, balkón. Výhled je na bazén a území komplexu.
Komplex, ve který je apartmán situován se nachází 800m od pláže, je bohaté vybavený, perfektně udržovaný a v celoročním provozu.
Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozicí:
2 restaurace a bar
9 bazénů a 2 tobogány
Kulečník a tenis
Supermarket
Dětská hřiště
Parkoviště
Celoroční bezpečnost
Golfový klub
Správa nemovitosti
Poplatek na údržbu činí 10.60€/m2 ročně
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Číslo zakázky
IDNES-N2182
Cena
609 720 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
31 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
4 podlaží
Balkon
Internet
Telefon
Topení
lokální - elektrické
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

8 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku