Prodej bytu 3+kk, 118 m²

Martina Koláře, Tábor

6 594 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: NEPLATÍ se daň z nabytí 4%

Rezidence Jižní Skála byt 3 kk

V exkluzivním projektu Rezidence Jižní Skála oceněným cenou architektů nabízíme byty B3 a C3 o dispozici 3+KK o výměře 118,1 m2 s terasou 25 m2 a zahradou. NEPLATÍ se daň z nabytí 4%. Projekt bude dostavěn na přelomu roku 2020 a 2021 a je již skoro vyprodán, zbývají poslední byty. Díky výhodám pro developerské projekty dokážeme zajistit nejlepší financování u většiny bank.
Jihozápadní orientace, nekonečné výhledy do luk a polí a na siluetu starého města, spojení kouzla řeky a okolní přírody a bydlení v centru Tábora. To jsou hlavní rysy nového perfektního bydlení na Maredově vrchu.
Projekt 24 bytů ve 3 viladomech je výsledkem jedinečné studie architekta Ing. arch. Tomáše Russe a luxusních interiérů z dílny pražského studia Michelle Bivotti s důrazem na komfortní a kvalitní bydlení. Svažitý ráz pozemku vtiskl domům jejich jedinečný kaskádovitý charakter, který umožňuje připojení vlastní zahrady či nadstandardně veliké terasy ke každému bytu. Jedná se o energeticky velmi úsporný projekt (PENB třída B). Více na www. jizniskala. cz.
Vynikající lokalita je jednou z hlavních výhod rezidence Jižní Skála. Ulice Martina Koláře je krajní ulicí čtvrtě. Na jedné straně přímo navazuje les, řeka, příroda a cyklostezka, na straně druhé je to pouhých 900 metrů na hlavní obchodní zónu třídu 9. května. Přičemž veškerá občanská vybavenost, jako jsou mateřské, základní, střední školy, obchod, hřiště a sportoviště, či zastávka MHD jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Nemusíte volit mezi kompromisy. Jižní Skála nabízí ideální spojení města a přírody.

Číslo zakázky
IDNES-19006
Cena
6 594 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
118 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
3 podlaží
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

7 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku