Prodej bytu 2+1, 73 m²

Ikantaluka, topola, Bulharsko

1 320 000 Kč 1 290 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rezidentní byty na pláži White Coast

Dobrý den, nabízíme Vám ke koupi rezidentní apartmánové byty ležící v malebné laguně Černého moře u písečné pláže White Coast. Byty a apartmány jsou součástí uzavřeného rezidentního komplexu vzdáleného 45 km od mezinárodního letiště ve Varně a 7 km od Letiště ve starodávném městě Balchik.
Součástí komplexu, ve kterém naleznete byty a apartmány s rozlohou od 73 m2 až po 107 m2, je restaurace, lobby bar, dva venkovní bazény s minerální vodou, SPA, podzemní parkoviště a recepce. Celý areál byl vystavěn z přírodních materiálů a navržen tak, aby přirozeně splynul s okolní přírodou.
V okolí naleznete mnoho možností rekreace od tradiční rodinné dovolené až po specializovanou turistiku jako pozorování a natáčení ptáků, rostlin, delfínů, rybolov, lov zvěře, bahenní lázně a tři golfové hřiště včetně „Thracian Cliffs“. Hřiště vzdálené pouhé 2km od komplexu navrhoval pan Gary Player - držitel řádu Ikhamanga a člen World Golf Hall of Fame. Hřiště je hodnoceno, jako jedno z pěti nejkrásnějších hřišť na světě. Na všech třech hřištích mohou majitelé a jejich hosté využívat speciální ceny. V okolí 30 km od komplexu se nacházejí největší letoviska na pobřeží Bulharska: Albena, Zlaté písky, Riviera a Sts. Konstantin a Helena.
Celkově se jedná jak o velmi zajímavé využití bytů k vlastnímu odpočinku, tak o skvělou investiční možnost, kdy lze koupi bezúročně hradit již od 30% kupní ceny a to se zajímavou návratností a to i při možnosti uhradit celkovou cenu v průběhu až dvou let. Komplex není nijak finančně zatížený, jelikož jeho výstavba byla plně hrazena ze soukromých prostředků investora. Samozřejmostí pro majitele apartmánů je celoroční údržba, správa společných částí, tak i plný servis spojený s pronájmem nemovitostí.
K dispozici jsou apartmány s užitnou plochou od 73,29m2 a cenou 50.300,- EUR, až pro apartmány s užitnou plochou 107,67 m2 a cenou 117.900,-EUR. Všechny apartmány mají vybavenou kuchyň a koupelnu. Cena De-Luxe apartmánů již zahrnuje parkovací místo v podzemní garáži.
V případě Vašeho zájmu, či dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám sdělíme více informací.

Číslo zakázky
IDNES-333
Cena
1 290 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Přístupová komunikace
asfalt
Užitná plocha
73 m2
Podlaží
2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Výtah
Parkování
parkovací místo
Internet
Televize
Elektřina
230V, 230-400V
Vybavení
částečně zařízený
PENB
B

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku