Prodej bytu 3+kk, 229 m²

Friuli-Venezia Giulia, Trieste, Itálie

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání v RK.

Prodej exkluzivního apartmánu 3+kk/T se zahradou, 228,5 m2, u zálivu v resortu Portopiccolo, Itálie

Nabízíme k prodeji několik výjimečných apartmánů a studií v překrásné lokalitě u zálivu Sistiana v resortu Portopiccolo.
Součástí služeb resortu je marina s 121 kotvišti, přijímá jachty a čluny dlouhé až 24 metrů, a to jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé pobyty. Hloubka mariny dosahuje 5 m u ústí a 4.5 m u kotviště. Resort poskytuje rezidentům možnost členství v plážovém klubu, jehož součástí je wellness centrum, fitness, perfektně vybavená pláž, restaurace, hotelový bar a tři bazény, z nichž ten hlavní je umístěn 70 m nad hladinou moře, odkud se nabízí nádherný panoramatický výhled na celou zátoku i otevřené moře. V městečku se nachází také četné obchody a obchůdky, další restaurace a bary a také business centrum. Pro milovníky aktivního odpočinku se v okolí nabízí možnost golfu, horské turistiky, projížďky na koních a jízdy na horských kolech.
Záliv Sistiana je klenotem zasazeným v unikátním historickém místě, obklopeném panenskou přírodou a křišťálově čistými vodami., rozmanité dřeviny vysázené v okolí tvoří přírodní park a poskytují azyl vzácným druhům ptactva. Toto městečko bylo vybudováno na místě vytěženého vápencového lomu a díky jeho jedinečné geografické poloze, zasazené mezi velkolepé útesy se zámkem Miramare a hrad Duino, jej lze příjemně obývat po celý rok.
Portopiccolo je ideální lokalita, odkud můžete objevovat starobylá města a zároveň si užívat vysoké úrovně služeb resortu. Nachází se cca 15 minut od letiště v Terstu a 10 kilometrů od Terstu, 5 minut od výjezdu z dálnice a 130 km od Benátek. Chorvatsko a Slovinsko snadno dosažitelné autem nebo po moři.
V projektu se nachází restaurace, kongresová centra, marina a yacht club, spa a beach club, galerie, obchody a služby, parkování a veškeré zázemí.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N4205
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
229 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Terasa
Plocha zahrady
97 m2
Vybavení
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku