Prodej nebo pronájem, Byt jiný, 24m2, Horní Václavov

Václavov u Bruntálu, okres Bruntál

1 290 000 Kč

Poznámka k ceně: cena prodeje bez DPH a daně z nabytí

Nabízíme ke koupi plně zařízené apartmánové byty v hotelu Imperial, které se nachází v lokalitě Horního Václavova u Bruntálu v mikroregionu \"Srdce Jesenického podhůří\". Hotel leží v těsné blízkosti Hrubého Jeseníku. Jedná se o atraktivní část Jeseníků sice v těsné blízkosti, ale mimo hranici CHKO a do budoucna vzhledem k probíhajícímu developerskému projektu výstavby apartmánových domů a vzrůstajícímu významu této oblasti Jeseníků je to velmi výhodná investice. Hotel je postaven na pomezí Olomouckého a Moravskoslezského kraje s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.
V bezprostřední blízkosti hotelu jsou dvě sjezdovky se čtyřsedačkami - Čerťák a Avalanche se záchytným parkovištěm. V okolí je dalších 5 velkých sjezdovek - Karlov pod Pradědem a Kopřivná a na všechny je společný skipas.
V blízkosti je lázně Karlova Studánka(15km) a vodní nádrž Slezská Harta(28km).
V hotelu je k dispozici bazén, sauna, venkovní vířivka, dětský koutek, restaurace, salonky k jednání i kongresový sál.
Byl vybudován v letech 2014 až 2016. K hotelu vede asfaltová komunikace a je napojena na silnici I. třídy spojující Bruntál a Šumperk.
Je zde možnost koupě přilehlých pozemků a výstavby objektů pro rekreaci a sport. Více k nabídce nejen apartmánových bytů, ale i probíhajícímu developmentu podá makléř zakázky. Co nejvýhodnější financování koupě doporučíme.

Číslo zakázky
IDNES-N72758
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Výstavba
2016
Užitná plocha
24 m2
Podlaží
1. patro (2. NP).
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama