Nové byty Vsetín

Vsetín

Cena na vyžádání

Po 20 letech nové byty na Vsetíně. Neváhejte a využijte tuto výjimečnou nabídku a bydlete v novém, kvalitním a nízkonákladovém bytě.
Nové byty Vsetín Rokytnice aktuálně v prodeji. Každý byt má sklep a balkon/terasu. V domě je výtah, byty jsou tedy bezbariérové. V budově A1 (žlutá fasáda) jsou již všechny byty prodané nebo rezervované. V budově B3 (červená fasáda) je volný poslední byt: 1+kk 48 m2 + 10 m2 balkon. V budově A2, (zelená fasáda), je volný poslední byt 2+kk, 73 m2 a 3 poslední byty 1+kk. Výborná dostupnost do centra města po silnici I. třídy, přitom v blízkosti lesa, kam je možné chodit na vycházky. Vzdálenosti: centrum města 2,5 km, MŠ a ZŠ: 1,4 km, supermarket Penny 1,7 km, prodejna potravin 0,1 km, autobusová zastávka 0,3 km s velmi dobrým a častým spojením do centra.
Byty jsou nízkonákladové.
Ušetříte na vytápění: dům je stavěn v energetické třídě B – velmi úsporný.
Ušetříte na platbách do fondu oprav: protože budete v novém, tak nemusíte po řadu let platit vysoké částky do fondu oprav, z něhož hradí majitelé starších bytů veškeré opravy. Oproti starším domům šetří majitelé těchto bytů cca 2.000 - 3.000 Kč měsíčně. V ceně je kvalitní moderní vybavení včetně zařizovacích předmětů (koupelna, podlaha, obklady, dveře, obložky), bez kuchyňské linky. Vybavení si můžete zvolit podle vlastního vkusu ještě před dokončením.
Vhodné pro vlastní kvalitní a nízkonákladové bydlení,, stejně tak jako pro zajímavou a bezpečnou investici k pronájmu a ochranu úspor proti inflaci. Více informací naleznete na www. nove-byty-vsetin. cz
Dohodněte si nezávaznou prohlídku již dokončených vzorových bytů. Dopln. info: informace v kanceláři

Číslo zakázky
IDNES-011720
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
novostavba
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
52 m2
Podlaží
3. patro (4. NP).
PENB
B
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama