Prodej bytu 2+kk, 118 m²

Lorencova, Zlín

10 765 370 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: konkrétní cena vybrané bytové jednotky bude upřesn

Prodej, Byt 2kk s terasou, 118 m2, Zlín - Lorencova ul.

Exkluzivní příležitost bydlení či investování do nových bytů a nebytových prostor v samotném centru města Zlína. Nabízíme moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova.
Celý komplex se skládá ze tří bloků s bytovými jednotkami o dispozicích 1kk, 2kk, 3kk a luxusními apartmány se střešními terasami.
Blok A - "dvorní" budova nabízí v 1.-8. NP prostorově menší byty 1kk a 2kk, některé s lodžiemi, v 9. NP jsou umístěny byty 3kk s terasami i lodžiemi a ve střešní nástavbě v 10. NP se nachází vzdušné byty s velkými střešními terasami.
Blok B - "uliční" budova nabízí ve 2. NP nebytové prostory (kanceláře, služby), 3. a 4. NP nabízí prostorově menší i klasické byty 1kk a 2kk a 5. NP tvoří pobytová zahrada s odpočinkovými zónami, grilem, letní kuchyní sloužící pro obyvatele bytů. Budou zde vysazeny okrasné traviny a keře.
Blok C - luxusní výšková stavba s luxusními byty v 6.-11. NP s dispozičně volnými byty o výměře téměř 120 m2 s velkou světlou výškou, prosklené do výhledů do okolí a s terasou. Na každém patře je umístěn pouze jeden byt, přístupný výtahem ze vstupního traktu do budovy se vstupní kavárnou.
Standardy bytů: vysoký standard kvality i komfortní zázemí, izolační trojskla, nadstandardní značkové vybavení koupelen, hluková izolace bytů, zateplení dle ČSN - úspora energie a tepla, citlivé oddělení relaxačních a obytných částí jednotek. Připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samostatný odtah z kuchyně a koupelny, samostatné měření energií.
Vybavenost komplexu: recepce, fitness, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, vyhlídková terasa, skladovací prostory, cafeterie, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, střežené parkovací stání, prostor vymezený pro mytí kol a domácích mazlíčků, vysokorychlostní připojení k internetu.
Jednotlivé bloky budou dokončovány v průběhu roku 2020, do 12/2020 konečné dokončení celého komplexu.
Postup financování: první splátka 10-30%, doplatek po předání jednotky 70-90%.
Možnost financovat zvýhodněnou hypotékou České spořitelny, a. s. přímo pro tento projekt.

Číslo zakázky
IDNES-N77834
Cena
10 765 370 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
118 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Terasa
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

3 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku