Prodej bytu 1+kk, 44 m²

Lorencova, Zlín

2 606 661 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: konkrétní cena vybrané bytové jednotky bude upřesn

Prodej, Byt 1+kk, 44 m2, Zlín - Lorencova ul.

Exkluzivní příležitost bydlení či investování do nových bytů a nebytových prostor v samotném centru města Zlína. Nabízíme moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova.
Celý komplex se skládá ze tří bloků s bytovými jednotkami o dispozicích 1kk, 2kk, 3kk a luxusními apartmány se střešními terasami.
Blok A - "dvorní" budova nabízí v 1.-8. NP prostorově menší byty 1kk a 2kk, některé s lodžiemi, v 9. NP jsou umístěny byty 3kk s terasami i lodžiemi a ve střešní nástavbě v 10. NP se nachází vzdušné byty s velkými střešními terasami.
Blok B - "uliční" budova nabízí ve 2. NP nebytové prostory (kanceláře, služby), 3. a 4. NP nabízí prostorově menší i klasické byty 1kk a 2kk a 5. NP tvoří pobytová zahrada s odpočinkovými zónami, grilem, letní kuchyní sloužící pro obyvatele bytů. Budou zde vysazeny okrasné traviny a keře.
Blok C - luxusní výšková stavba s luxusními byty v 6.-11. NP s dispozičně volnými byty o výměře téměř 120 m2 s velkou světlou výškou, prosklené do výhledů do okolí a s terasou. Na každém patře je umístěn pouze jeden byt, přístupný výtahem ze vstupního traktu do budovy se vstupní kavárnou.
Standardy bytů: vysoký standard kvality i komfortní zázemí, izolační trojskla, nadstandardní značkové vybavení koupelen, hluková izolace bytů, zateplení dle ČSN - úspora energie a tepla, citlivé oddělení relaxačních a obytných částí jednotek. Připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samostatný odtah z kuchyně a koupelny, samostatné měření energií.
Vybavenost komplexu: recepce, fitness, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, vyhlídková terasa, skladovací prostory, cafeterie, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, střežené parkovací stání, prostor vymezený pro mytí kol a domácích mazlíčků, vysokorychlostní připojení k internetu.
Jednotlivé bloky budou dokončovány v průběhu roku 2020, do 12/2020 konečné dokončení celého komplexu.
Postup financování: první splátka 10-30%, doplatek po předání jednotky 70-90%.
Možnost financovat zvýhodněnou hypotékou České spořitelny, a. s. přímo pro tento projekt.

Číslo zakázky
IDNES-N77831
Cena
2 606 661 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
ve výstavbě
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
44 m2
Podlaží
3. patro (4. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

5 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku