Prodej bytu 2+kk 64 m²

Lorencova, Zlín

5 937 738 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: konkrétní cena vybrané bytové jednotky bude upřesněna

Prodej, Byt 2kk s terasou a parkovacím místem, 65,70 m2, Zlín - Lorencova ul.

POSLEDNÍ VOLNÉ BYTOVÉ JEDNOTKY - Exkluzivní příležitost bydlení - blok and #34;A and #34; ZKOLAUDOVÁN, předávání jednotek již probíhá.
Moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova.
Celý komplex se skládá ze tří bloků s bytovými jednotkami o dispozicích 1kk, 2kk, 3kk a luxusními apartmány se střešními terasami.
Blok A - and #34;dvorní and #34; budova nabízí v 1.-8. NP prostorově menší byty 1kk, 2kk - zde u některých je možná změna dispozice na 3kk, některé s lodžiemi, v 9. NP jsou umístěny byty 3kk s terasami i lodžiemi a ve střešní nástavbě v 10. NP se nachází vzdušné byty s velkými střešními terasami. ZKOLAUDOVÁNO. BJ se předávají.
Blok B - and #34;uliční and #34; budova nabízí ve 2. 3. a 4. NP prostorově menší i klasické byty 1kk a 2kk a 5. NP tvoří pobytová zahrada s odpočinkovými zónami, grilem, letní kuchyní sloužící pro obyvatele bytů. Budou zde vysazeny okrasné traviny a keře. BJ k předání podzim 2021.
Blok C - luxusní výšková stavba s luxusními byty v 5.-10. NP s dispozičně volnými byty o výměře téměř 120 m2 s velkou světlou výškou, prosklené do výhledů do okolí a s terasou. Na každém patře je umístěn pouze jeden byt, přístupný výtahem ze vstupního traktu do budovy se vstupní kavárnou. BJ k předání léto 2022.
Standardy bytů: vysoký standard kvality i komfortní zázemí, izolační trojskla, nadstandardní značkové vybavení koupelen, hluková izolace bytů, zateplení dle ČSN - úspora energie a tepla, citlivé oddělení relaxačních a obytných částí jednotek. Připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samostatný odtah z kuchyně a koupelny, samostatné měření energií.
Vybavenost komplexu: recepce, fitness, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, vyhlídková terasa, skladovací prostory, cafeterie, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, střežené parkovací stání, prostor vymezený pro mytí kol a domácích mazlíčků, vysokorychlostní připojení k internetu.
Postup financování: první splátka 10-30%, doplatek po předání jednotky 70-90%.
Možnost financovat zvýhodněnou hypotékou České spořitelny, a. s. přímo pro tento projekt.

Číslo zakázky
IDNES-N77832
Cena
5 937 738 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
64 m2
Podlaží
5. patro (6. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Terasa
Vybavení
nezařízený
PENB
B
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku