Prodej bytu 2+kk 65 m²

Lorencova, Zlín

6 241 500 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Vyobrazené vybavení bytu není předmětem dodávky. Informace v těchto vizualizacích jsou pouze orienta včetně provize RK

Prodej, Byty 2+kk, 65,7 m2 - Park Tower Zlín

Amerika v centru Zlína. Tak to je Park Tower ve Zlíně na ulici Lorencova a exkluzivní příležitost pro Vás.
Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín.
Ve třech obytných blocích naleznete byty o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a exkluzivní apartmány se střešními terasami.
Komplex tří budov se skládá:
Z „Budovy A“, která má 10 pater, kde v patrech 1-8 naleznete menší byty a některé disponují i lodžiemi. V 9-10 patře naleznete byty 3+kk s lodžiemi a nádhernými terasami.
V „Budově B“ naleznete v prvním patře recepci s nadstandardními službami a restaurací. V dalších patrech naleznete byty 1+kk a 2+kk a na střeše si užijete chvíle odpočinku v klidových zónách s přáteli u grilu, v letní kuchyni, která bude sloužit majitelům bytových jednotek. „Budova C“ je ten pravý luxus ve Zlíně. V 6-11 patře se nachází byty o velikosti 2+kk 89 m2 s luxusními terasami s nádherným výhledem na město Zlín.
PARK TOWER je symbolem pro zdravé a bezpečné bydlení, a proto se dbalo na vysoké standardy kvality i komfortní zázemí, díky izolačním trojsklům, které zajišťují tepelnou a zvukovou izolaci. Koupelna a toaleta jsou z nadstandardních materiálů. Perfektní protihluková izolace bytu zajišťuje klid a pohodu. Zateplení, které je dle ČSN zajišťuje velkou úsporu energií a tepla.
Bytové jednotky mají připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samotný odtah z kuchyně a koupelny, Ve všech apartmánech jsou nainstalovány rozvody vzduchotechniky s rekuperací vzduchu a ve všech bytech je provedena příprava pro nástěnnou rekuperační jednotku.
Pro vaše pohodlí je zajištěna perfektní vybavenost komplexu jako je recepce, fitness, myčka aut, dva rychlovýtahy, poštovní a přepravní služby, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, prostor pro mytí kol, vysokorychlostní připojení k internetu.
Bytový komplex bude dokončován v průběhu roku 2020 a budova C v 04/2021.
Financování se bát nemusíte, máte pro vás připraveno financování přímo na míru projektu PARK TOWERU s úrokem od 1,99 % p. a. na LTV 80 %.
Nemovitost se financuje postupně s první splátkou 10-30 % a zbytek při předání bytové jednotky 70 – 90 %.
Neváhejte se ozvat na prohlídku tohoto luxusního bydlení přímo v centru Zlína s nádechem Ameriky. Těším se na vás, Dalibor Stříbný, EXPLICIT REALITY, hrdý partner NWT a. s.
Vyobrazené vybavení bytu není předmětem dodávky. Informace v těchto vizualizacích jsou pouze orientační a nejsou pro investora závazné.

Číslo zakázky
IDNES-00234
Cena
6 241 500 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Výstavba
2019
Užitná plocha
65 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Internet
Televize
Elektřina
230V
Vybavení
nezařízený
Roční spotřeba energie
103 kWh
PENB
B (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Přepis energií
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

4 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku