Prodej bytu 2+kk 61 m²

Lorencova, Zlín

7 400 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena včetně samostatné garáže

Prodej, Byt 2kk, 65,70 m², Zlín - Lorencova ul.

POSLEDNÍ VOLNÉ BYTOVÉ JEDNOTKY - Exkluzivní příležitost bydlení - blok A + B ZKOLAUDOVÁN, předávání jednotek již probíhá.

Moderní bydlení v nově budovaném bytovém komplexu v centru města, na ulici Lorencova.

Celý komplex se skládá ze tří bloků s bytovými jednotkami o dispozicích 1kk, 2kk, 3kk a luxusními apartmány se střešními terasami.

Blok A - dvorní budova nabízí prostorově menší byty 1kk, 2kk - zde u některých je možná změna dispozice na 3kk, některé s lodžiemi, v 9. NP jsou umístěny byty 3kk s terasami i lodžiemi a ve střešní nástavbě v 10. NP se nachází vzdušné byty s velkými střešními terasami. ZKOLAUDOVÁNO. BJ předávány.

Blok B - uliční budova nabízí prostorově menší i klasické byty 1kk a 2kk a 5. NP tvoří pobytová zahrada s odpočinkovými zónami, grilem, letní kuchyní sloužící pro obyvatele bytů. Budou zde vysazeny okrasné traviny a keře. ZKOLAUDOVÁNO. BJ předávány.

Blok C - luxusní výšková stavba s luxusními byty v 5.-10. NP s dispozičně volnými byty s velkou světlou výškou, prosklené do výhledů do okolí a s terasou. Byty přístupny výtahem ze vstupního traktu do budovy se vstupní kavárnou.

Standardy bytů: vysoký standard kvality i komfortní zázemí, izolační trojskla, nadstandardní značkové vybavení koupelen, hluková izolace bytů, zateplení dle ČSN - úspora energie a tepla, citlivé oddělení relaxačních a obytných částí jednotek. Připraveny rozvody pro klimatizační jednotky, samostatný odtah z kuchyně a koupelny, samostatné měření energií.

Vybavenost komplexu: recepce, fitness, 2 rychlovýtahy, úklidové služby, vyhlídková terasa, skladovací prostory, cafeterie, party terasa, letní kuchyně, nabíjení elektromobilů, střežené parkovací stání, prostor vymezený pro mytí kol a domácích mazlíčků, vysokorychlostní připojení k internetu.

Postup financování: první splátka 10-30%, doplatek po předání jednotky 70-90%.

Možnost financovat zvýhodněnou hypotékou České spořitelny, a. s. přímo pro tento projekt.

Číslo zakázky
IDNES-N00136
Cena
7 400 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
61 m2
Podlaží
4. patro (5. NP)
Počet podlaží budovy
10 podlaží
Topení
ústřední - elektrické
PENB
B
Bezbariérový přístup
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

3 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku