Prodej domu 180 m² s pozemkem 350 m²

Bahceli, Kypr

12 255 600 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena bez DPH 5% a mění se dle kurzu. Cena Developerem uváděna v britských librách od 400.000 GBP, vč včetně provize RK

Prodej, Vila, 180m2 -

Deja Blue Eco- Wellness
Luxusní moderní vila
Elegantní vila se 3 ložnicemi na pláži s pečlivě navrženou nejmodernější architekturou poskytuje příležitost pro přátele nebo větší rodiny trávit čas spolu. Třetí ložnice je oddělena od hlavní vily chodníkem a zahrnuje vlastní koupelnu. Vila je součástí našeho wellness a antiagingového areálu, který se nachází na východě oblasti Bahçeli v Kyrenia. Exkluzivní Skvěle se nachází v srdci přírody, ale v těsné blízkosti místních restaurací, nákupních zařízení a 18 jamkového mezinárodního golfového hřiště s některými z nejúžasnějších panoramatických výhledů na ostrov.
Společný bazén v areálu je přímo před restaurací, který bude navíc mít místo vody s chlorem používat slanou vodu.
Pro realizaci wellness konceptu bude více než 1 000 m2 pod olympijským bazénem věnováno SPA, moderní posilovně, krytému vyhřívanému bazénu a několika obchodům nabízejícím kosmetické a anti-age ošetření.
Ve středisku bude aquaponická farma - první na severním Kypru s biopotravinami vyráběnými na místě pomocí aquaponické technologie a podávaná v restauraci. V opačném případě si obyvatelé mohou čerstvé produkty pochutnat sami.
Díky veškerému nabízenému vybavení, silným provozním partnerům a jedinečnému konceptu bude mít tento web zvýšenou provozní kapacitu k hostování hostů nejen během letní sezóny, ale také v zimě. Je to tedy skvělá investiční příležitost, ať už jde o příjem z pronájmu nebo zhodnocení kapitálu. Jen 5 minut odtud je Korineum Golf Resort s profesionálním 18 jamkovém golfovým hřištěm a tenisovým klubem. Za pouhých 25 minut se dostanete do Kyrenia - hlavního města severního Kypru s restauracemi, nákupy, zábavou a nočním životem.

Číslo zakázky
IDNES-138-12-033
Cena
12 255 600 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
ve výstavbě
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
350 m2
Užitná plocha
180 m2
Vybavení domu
zařízený
PENB
G
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku