Prodej domu 352 m² s pozemkem 352 m²

Dlouhá, Bechyně, okres Tábor

880 000 Kč Chci spočítat hypotéku

RD a pozemek 352m2 - ul. Dlouhá, Bechyně, okres Tábor

Předmětem elektronické aukce je zděný RD 3+kk (4+kk). Nemovitost není zatížena žádnými dluhy, exekucemi nebo jiným omezením, která by bránila převodu na nového vlastníka. Do aukce si podává nemovitost sám majitel, aby měl dosaženou co nejvyšší cenu.
Aukční jistota se do 7 dnů vrací zpět na účet všem, kromě případného vítěze aukce.
RD 3+kk (4+kk) je s vlastním uzavřeným dvorem o celkové výměře 352m2, parcelní číslo st. 87, LV 1377, v ul. Dlouhá č. p. 83, KU: Bechyně (okres Tábor).
RD má 3 místnosti + jednu menší (komora, popř. pracovna) 1x toaletu s koupelnou. Voda - dálkový vodovod. Odpad je do kanalizace. Kromě bydlení je na pozemku celkem 7 místností, jako sklad, dílna, prostor na uhlí, dříví, chlív a venkovní toaleta. Velký prostor skýtá i půda. Nábytek, vybavení může i nemusí zůstat, bude určeno dle kupujícího. Dům působí celkově čistě a bez vlhkosti. Nutná investice do omítky, která je poznamenány stářím objektu. RD je v klidné části ulice a v blízkosti je náměstí Bechyně. Parkování před domem nebo na dvoře.
Investice: RD je vhodné pro trvalé bydlení, ale i jako chalupa nebo pro investici k pronájmu, jelikož lázeňské město Bechyně, je celoročně navštěvovaným a vyhledávaným městem v Jižních Čechách.
V lázeňském městě Bechyně se nachází veškerá občanská vybavenost , 2x základní škola, mateřská škola, školní jídelna, zdravotní středisko, pošta, knihovna. Též různé obchody a firmy, jako např. 3x stavebniny, autoservisy, truhlářství, elektro obchody, Tesco, Coopy, Terno, 3x cukrárna, lékárny a další.
Pro více informací volejte mob. č. 777 941 971 – Jaroslav Polák. Prohlídka se bude konat ve středu 3.6.2020 ve 12.00 hodin. Doporučujeme potvrdit účast. Pokud by se nikdo nenahlásil, prohlídka by se nekonala. Účast na prohlídce, není podmínkou pro účast v aukci.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem.
Zájemci o nemovitost, doporučujeme se seznámit se skutečným a současným stavem nemovitosti, zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.
Veškerý právní servis zajištěn od A do Z a náklady hradí spol. AUPROL. Doporučujeme navštívit u nás záložku „Ceník a služby“

Číslo zakázky
IDNES-102001
Cena
880 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
352 m2
Zastavěná plocha
352 m2
Užitná plocha
352 m2
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Datum nastěhování
10.06.2020
PENB
G (vyhl. č. 148/2007 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku