Prodej domu 120 m² s pozemkem 36044 m²

Bečice, okres České Budějovice

3 285 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena je uvedena bez provize, právních a realitních služeb, info na telefonu.

Rodinný statek o užitné ploše 685m2, Bečice, České Budějovice

K prodeji Vám nabízím zemědělskou usedlost v malebné obci Bečice v okrese České Budějovice v Jižních Čechách. Nemovitost zahrnuje rodinný dům z 19. století o užitné ploše 685 m2, nádvoří a zahradu se sadem o celkové velikosti 6.370 m2, lesní pozemky o rozloze 23.590 m2 a 4.367 m2 orné půdy. Dle územního plánu a zpracované architektonické studie stavebního úřadu lze téměř 3000 m2 využít pro výstavbu rodinných domů.
Stavba byla postavena v 19. století jako zemědělská usedlost. Nemovitost je v původním stavu, kromě střechy, která byla před 5 lety opravena. Jsou zde nové latě, parotěsná folie a tašky. Krov byl renovován a ponechán původní. Dům nabízí tři místnosti k obývání: kuchyň, obývací pokoj a ložnici; k dispozici je koupelna a toaleta. Ve zbývající části se nacházejí chlévy, stodola a jiné zemědělské stavby. Stavba má sedlovou střechu a velký půdní prostor. Dům je z části podsklepen.
Budova je vytápěna lokálními kamny na dřevo a uhlí, napojena na vodovod a odpad je sveden do obecní kanalizace. Ohřev vody je zajištěn boilerem. Okna jsou původní dřevěná. Podlahy jsou dřevěné a PVC. Budova je vybavena původním nábytkem, pro každodenní užívání je doporučená rekonstrukce.
Dopravní obslužnost je zajišťována autobusy do Týna nad Vltavou a Veselí Nad Lužnicí. Autem jsou pak dostupné České Budějovice (34km) či Tábor (30 km).
Nemovitost lze po rekonstrukci využít jak pro rodinné bydlení, tak k rekreaci případně jako investiční příležitost s výstavbou až tří rodinných domů. Doporučuji osobní prohlídku. Pro jakékoliv informace mě prosím neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-7626/2308
Cena
3 285 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
36044 m2
Zastavěná plocha
1547 m2
Užitná plocha
120 m2
Plocha zahrady
7055 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Sklep
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku