Prodej domu 121 m² s pozemkem 276 m²

Benešov

3 890 000 Kč 3 790 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: k jednání včetně provize RK

Prodej rodinného domu 4+1 Úročnice - okres Benešov

Nově nabízíme RD 4+1 v obci Úročnice ( 6 km Severozápadně od Benešova )
Dům je nepodsklepený se střechou sedlovou s čtvrtvalbou a vikýři s obytným podkrovím. Objekt je založen na kamenných a betonových základech, obvodové zdivo je smíšené a cihelné ( veranda+podkroví). Stropy nad přízemím jsou dřevěné, z části s viditelnými trámy, nad podkrovím z části i zešikmené a opatřené sádrokartonovým podhledem s tepelnou izolací. Venkovní omítky jsou vápenné, dvouvrstvé, štukové , klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní omítky jsou vápenné, štukové, hladké, v sociálním zařízení s keramickým obkladem. Podlahy jsou opatřeny keramickou dlažbou ,PVC a textilní podlahovinou. Okna dřevěná s izolačním dvojsklem , dveře v 1.NP masivní, v podkroví hladké s obložkami. Vytápění je z krbu s topnými rozvody+ z el.přímotopu El. instalace pro světelný i motorový proud. Rozvod vody teplé a studené , příprava teplé vody z el. bojleru . Schody do podkroví dřevěné. Odkanalizování ze záchodové mísy, vany a umyvadla do žumpy.
V rodinném domě se nachází jedna bytová jednotka t.j. kuchyně, čtyři pokoje, koupelna+WC , chodba, veranda, hala se schodištěm, lodžie a terasa.
Stáří stavby cca od roku 1955, v roce 2013 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce interiéru ( nové podlahy, vnitřní omítky, sádrokartonové stropy nad podkrovím, rekonstrukce stropů nad přízemím, osazeny zařizovací předměty, obklady v koupelně a v kuchyni, nové ZTI i el. instalace, vestavba krbu včetně topných rozvodů, výměna oken , nové vnitřní dveře v podkroví, část fasády, el. instalace ). Po rekonstrukci, respekt. výměně je i krov včetně střešní krytiny a klempířských prvků a fasáda a to cca z roku 2005 . Po roce 2013 byla provedena vestavba kuchyňské linky. V roce 2019 byla provedena rekonstrukce koupelny a WC v 1.NP.
Hezká lokalita nedaleko zámku Konopiště ( 6 km ).

Číslo zakázky
IDNES-4
Cena
3 790 000 kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
v bloku
Přístupová komunikace
asfalt
Lokalita projektu
centrum
Výstavba
1955
Rekonstrukce
2013
Plocha pozemku
276 m2
Zastavěná plocha
105 m2
Užitná plocha
121 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Počet pokojů
5
Balkon
3 m2
Terasa
4 m2
Parkování
parkování na ulici
Internet
Topení
lokální - tuhá paliva
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
částečně zařízený
Dopravní dostupnost
silnice

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku