Prodej domu 170 m² s pozemkem 402 m²

Benešov - Úročnice

3 490 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej rodinného domu v obci Úročnice

V zastoupení majitele Vám nabízíme prodej rodinného domu o zastavěné ploše 129 m2, který se nachází na pozemku s výměrou 402 m2. Dům je připravený a určený k rekonstrukci. V rámci těchto příprav je zpracována veškerá stavební dokumentace, včetně stavebního povolení, jak na samotný dům, tak čističku odpadních vod.
V rámci plánované rekonstrukce se počítá s využitím půdního prostoru domu, který navýší celkovou podlahovou plochu na 170 m2.
Současný majitel s rekonstrukcí započal v přízemí domu, kde došlo k úpravě jednotlivých místností a umístění nových rozvodů elektřiny, vody a topení. Rekonstrukce ze strany majitele nebyla dokončena z důvodu změny životní situace.
Inženýrské sítě: Do domu je zavedena elektřina a voda, jejíž zdroj je studna nacházející se na pozemku. Obecní vodovod se nachází jen v části obce a od domu se nachází 130 m. Je tak možné jej nechat dovést k pozemku.
Lokalita: Obec Úročnice se nachází 5 km od centra Benešova (10 minut autem / autobusem ze zastávky přímo v obci), kde naleznete veškeré občanské vybavení. V samotné obci se pak nachází sportovní areál (fotbalové a tenisové hřiště), rybníky, kde je možné se zakoupením rybářského lístku rybařit. Více informací a zajímavostí o samotné obci naleznete na tomto odkazu: https://www. urocnice. eu/
Pokud hledáte nemovitost k rekonstrukci a nechcete se zabývat vyřizováním stavebního povolení a tvorbou jednotlivé dokumentace, tak mě neváhejte kontaktovat a domluvíme se na prohlídce.

Číslo zakázky
IDNES-262-NP00181
Cena
3 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Kolaudace
1984
Plocha pozemku
402 m2
Zastavěná plocha
125 m2
Užitná plocha
170 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Odpad
septik / jímka
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Doporučený internet

Kontaktujte prodejce

3 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku