Prodej domu 400 m² s pozemkem 735 m²

Pražská, Beroun - Beroun-Závodí

10 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům a přilehlá budova 306m2, pozemek 735m2, Beroun - Závodí, Pražská ulice

Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází na okraji města Beroun v lokalitě Závodí, Pražská ulice. Zastavěná plocha domu a přilehlé budovy je 306m2, pozemek celkem 735m2. Původní část rodinného domu pochází z roku 1929 a přístavba rodinného domu je z roku 1983. Dům je umístěný v západním svahu.
V suterénu domu se nachází vstupní chodba, ze které je vstup do obytného pokoje, který je možné využít jako prostornou šatnu. Z chodby se také dostaneme do garáže, kotelny a skladu uhlí. Na vstupní chodbu navazuje schodiště, po kterém se vstupuje do přízemí domu.
Od přízemí je dům rozdělený na starší a novější část, každá část domu má samostatný vchod, podlaží obou částí domu jsou ve stejné úrovni.
Přízemí - nová část domu: zde se nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné wc, kuchyňský kout a obývací pokoj.
Přízemí – stará část domu: zde se nachází předsíň, dvě komory, kuchyně a obývací pokoj. Z předsíně je vstup na malý dvorek a do dalších částí objektu.
1. patro - nová část domu: nachází se zde chodba, wc, dva pokoje
1. patro - stará část domu: nachází se zde podkrovní pokoj s balkonem, půda, kterou lze využít k přestavbě na obytnou místnost, komora.
Při vstupu na dvorek se ocitneme mezi obytnou částí domu a další budovou, která navazuje na dům. Ze dvorku je také přístup do dalších dvou místnosti, které jsou na úrovni přízemí a které lze využít jako kolárnu, pro uskladnění potravin apod.
Další budova, která na dvůr a dům navazuje je objekt bývalé provazárny. Jedná se o jednu kancelář a další samostatný otevřený prostor s velkým potenciálem pro využití. Tato část objektu byla využívána jako dílna. Do dílny lze vjíždět i auty bočními vraty.
Zahrada je osázená stromy, je v příkrém svahu, lze zde vytvořit terasovitá zákoutí.
Dům prošel částečnými úpravami v roce 2007. Na staré části domu a provazárně byla položena nová střešní krytina Bramac. Některá okna byla vyměněna za plastová s venkovními žaluziemi. Dům je napojený na městský vodovod a kanalizaci. Plynová přípojka je připravená u domu na možné napojení. Topení nyní zajišťováno kotlem na tuhá paliva s rozvody ústředního topení a přímotopy. Dům byl obýván do konce roku 2020.

Číslo zakázky
IDNES-6852
Cena
10 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
735 m2
Zastavěná plocha
306 m2
Užitná plocha
400 m2
Počet podlaží
3 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

9 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku