Prodej chaty/chalupy 57 m² s pozemkem 3540 m²

Bohuslavice, okres Náchod

1 650 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: V případě rychlého jednání, zajímavá sleva.

Prodej domu, chalupy v obci Bohuslavice, okres Náchod

Exkluzivně nabízíme k prodeji venkovské stavení s rybníkem v podhůří Orlických hor. Předmětná plocha 3540 m2 je tvořena dílem vodní plochou (cca 2743 m2), dílem břehem rybníka (498 m2) a zbytek (299 m2) představuje plocha venkovského roubeného stavení se zahradou. Nabízená nemovitost se nachází v obci Bohuslavice, na trase Hradec Králové - Nové Město nad Metují – Náchod.
Milujete-li venkov a chcete kromě chalupy vlastnit i romantický rybník, pak je tato nabídka přesně pro vás. Prodávané stavení (chalupa) je ve stavu před rekonstrukcí, kterou vyžaduje zejména roubení. Proti tomu rybník již před nedávnou dobou prošel vyčištěním a zpevněním břehů, má novou hráz, nové stavidlo, požerák (vypouštění rybníka, údržba hladiny), je zkolaudován. Nově vystavěn byl i příchod k nádrži. Hloubka je 2,5 m. Rybník je vhodný k rekreaci, chovu ryb (nasazeni candáti a kapři) či vodní drůbeže.
Bohuslavice jsou vesnicí s kompletní občanskou vybaveností (škola, školka, obchod, hostinec, pošta vše v místě). Obec je vzdálená 8 km od Nového Města nad Metují a Dobrušky, 15 km od Náchoda a 25 km od Hradce Králové. Majitelé by rádi přenechali dům rodině, která touží po nerušené rekreaci, případně po rekonstrukci i k trvalému bydlení. Objekt je napojen na elektřinu, vodovod a má přípojku kanalizace. K nemovitosti Vám za velmi výhodných podmínek zajistíme hypoteční úvěr.

Číslo zakázky
IDNES-N48777
Cena
1 650 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
před rekonstrukcí
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
3540 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Užitná plocha
57 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Sklep
Topení
lokální - tuhá paliva
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku