Prodej domu 232 m² s pozemkem 2 608 m² rezervováno

Branišov, okres České Budějovice

5 800 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Rodinný dům a venkovské stavení Branišov, Jižní Čechy Vybudujte vlastní eko farmu s penzionem v pod

REZERVOVÁNO.... Možná jste vždycky chtěli mít vlastní eko farmu, chovat zvířata udržitelně, tvořit a přispívat širší komunitě. Čerstvý vzduch, brzké vstávání, trhy a čilý podnikatelský duch. Úplně to cítíte. Možná jste unavení z neustále se opakujícího typu investic: co takhle být trochu rebel a místo další super lukrativní městské novostavby vdechnout nový život venkovskému sídlu, které by mohlo povídat? Do rustikálního penzionu v podlesí Šumavy bude jezdit vybraná klientela. Sami to vidíte: budujete vztahy, rozvíjíte byznys se zajímavými lidmi, zatímco si připíjíte na terase. Může i takhle vypadat váš život? Ano, pokud si dovolíte vybočit.
Ať už chcete inovovat jakýmkoli způsobem, bytostně toužíte v době, která je o rychlých zkratkách, vybudovat něco, co odolá zubu času. Venkovské stavení Branišov, nemovitost s pozemky o rozloze 2 608 m2, je místem, které vaše sny. vyslyšelo Potřebuje jen, abyste přidali ruku k dílu a společně vytvoříte pevné základy pro neuspěchaný život i udržitelné podnikání.
KLÍČOVÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI
Nádherná lokalita 7 km od Českých Budějovic
Obklopena rybníky. V okolí zámek Hluboká, Lipno, NP Šumava
Možnost vybudovat víc bytových jednotek, sídlo firmy, penzion či eko farmu
Pozemky o rozloze 2 608 m2
Rodinný dům 3kk, dílna, garáž, stodola a budova pro chov zvířat
Ryzí potenciál inovovat a zanechat vlastní otisk celkovou rekonstrukcí
Vaše další životní kapitola nese název Branišov
Venkovské stavení, které čeká, až mu vtisknete svou vizi, stojí na návsi jihočeské vísky Branišov, obklopené rybníky, poli a lesy. Cyklistický ráj i vyžití pro houbaře. Zámek Hluboká se ZOO máte jen 13 kilometrů, to přímo láká k víkendovému výletu s vydatným obědem v restauraci a vypůjčením lodičky. To vše 7 km od Českých Budějovic, kde je veškerá občanská vybavenost, kavárny, supermarkety a městský ruch, pokud se vám po něm náhodou zasteskne.
Samotná nemovitost je vhodná pro podnikatele, podnikatelku a samozřejmě celou rodinu. Pokud máte dobrodružného ducha, šikovné ruce a silnou vizi vyšlapat si vlastní cestu, odemkne vám klíč k venkovskému sídlu Branišov novou životní kapitolu. Rodinný dům, garáž, stodola a hospodářská budova jsou určené k celkové rekonstrukci. Potenciál tvorby je neomezený: můžete zde vystavět víc bytových jednotek. Sídlo firmy a zároveň místo pro život. A nebojte se mířit dál: charakter sídla je ideální pro zvířecí či eko farmu, chov slepic či kombinaci všeho, co vás v životě láká.
Pokud tuto nemovitost chcete vidět na vlastní oči a pocítit na vlastní kůži klidnou atmosféru jihočeské vesnice, tak mě neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-3/5474
Cena
5 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
kamenná
Stav budovy
před rekonstrukcí
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
2608 m2
Zastavěná plocha
958 m2
Užitná plocha
232 m2
Plocha zahrady
1650 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

1 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku