Usedlost s 14,3 ha pozemků u Moravské Třebové

Březina, okres Svitavy

5 500 000 Kč

FARMY. CZ exkluzivně nabízí nemovitost v obci Březina u Moravské Třebové v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Region je položen v malebné krajině, má charakter členité pahorkatiny a je tvořený částí tzv. Malé Hané. Jedná se o zemědělskou usedlost s obytnou částí a hospodářskými stavbami. Nemovitost sestává z obytné budovy, dvou chlévů a stodoly, které jsou situovány do tvaru písmene U a vytvářejí uzavřený dvůr. Nemovitost je napojena na vzdušný rozvod elektrického proudu, veřejný vodovod, má však i vlastní studnu na zahradě vedle obytné budovy a kanalizaci napojenou na ČOV. Na nemovitost bezprostředně navazuje 14,2 ha pozemků zcelených do jednoho bloku. Pozemkem protékají dva potoky, z nichž jeden tvoří hranici území a druhý protéká napříč pastvinou.
1) Obytná budova:
Přízemní, částečně podsklepený objekt s prostornou půdou přístupnou vnitřním schodištěm, která je vhodná k vestavbě obytného podkroví. Stav budovy je dobrý, konstrukce zděná. V budově se nachází veranda, chodba, kuchyně, koupelna, WC, obývací pokoj, 2 ložnice, komora, spíž a černá kuchyně s chladírnou. Dům byl postaven v roce 1895 a v roce 1983 proběhla modernizace obytné části. Zastavěná plocha je 216 m2.
2) Chlévy:
Dva přízemní chlévy navazující na obytnou budovu, nepodsklepené, s klenutými stropy, svislé konstrukce jsou zděné. Neudržované, ale zachovalý stav. Zastavěná plocha je 222 m2.
3) Stodola:
Stodola navazuje na chlévy, přízemní nepodsklepená stavba se sedlovou střechou, strop dřevěný trámový, krytina tašková, svislé konstrukce zděné, stavba z roku 1931, neudržovaná.

Číslo zakázky
IDNES-7377
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
samostatný
PENB
F
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama