Prodej domu 270 m² s pozemkem 283 m²

Zatloukalova, Brno - Ivanovice

14 200 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: +2% provize

5+1 RD Zatloukalova Brno Ivanovice - Řečkovice pod lesem s terasou na jih

Dům 5+1 v Brně Ivanovicích 50m od lesa v klidové ulici Zatloukalova . 3D prohlídka: https://my.matterport.com/show/?m=H6FiaJp72Zu Řadový dům s terasou na jih , sedlovou střechou. Dispozici domu je možné bez velkých stavebních úprav a nákladů jednoduše a bez zásahů do statiky domu měnit. nebo předělat na bytový dům o 3 bytových jednotkách .
V přízemí domu je jeden velký prostor zahrnující obývací část (se samostatným WC), jídelnu a kuchyni s přímým vstupem na terasu a zahrádku s bazénem, který je využíván jako společné místo rodiny.
Točitým schodištěm se vystoupá do patra, kde jsou vstupy do koupelny, WC a dvou samostatných „loftových“ prostor, nyní řešených v severní části pro rodiče a v jižní části pro děti.
Obě obytné části, rodičů i dětí, mají každá samostatné schodiště do podkroví. Prostor patra a podkroví je v obou částech půdorysně odskočený a opticky propojený průhledem vytvořeným absencí stropu. Tyto průhledy lze jednoduše zastropit lehkou dřevěnou konstrukcí a vytvořit tak dvojici pokojů spojených vzájemně schodištěm.
V současné době je takto upraven severní prostor, který je v patře využit jako ložnice rodičů a v podkroví jako pracovna.
Jižní prostor je bez zastropení, kdy v patře je herna a v podkroví ložnice.
V případě požadavku na úplné oddělení obou pokojů je možné vnitřní schodiště odstranit a prodloužit točité chodbové schodiště do podkroví. Tím se získají buď z jednoho, nebo druhého, nebo obou prostorů 2 až 4 klasické pokoje. Točité schodiště v chodbě je na tuto variantu již konstrukčně připraveno, takže se pouze „vloží“ jeho chybějící část mezi nynější nástupní a výstupní podestu.
Další možností je propojení podkroví v jeden velký ateliérový prostor s možností vstupu buď ze severního, nebo jižního loftu, nebo prodlouženým schodištěm z chodby s tím, že v patře vzniknou dva klasické pokoje a v celém podkroví samostatný ateliér o ploše 66m2.
Ve sklepě je kotelna, garáž pro 3 auta za sebou, prádelna s vanou a WC, komora a dílna.
Dům byl kolaudován v roce 1992, zateplen byl v roce 2006.
Největší devizou domu je však jeho poloha u lesa. Slepá ulice, 50m od lesa, sever Brna, výborná dopravní dostupnost , MHD a občanská vybavenost. Prohlídka po tel domluvě. Volný ihned .

Číslo zakázky
IDNES-005904
Cena
14 200 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Poloha domu
řadový
Plocha pozemku
283 m2
Zastavěná plocha
94 m2
Užitná plocha
270 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Sklep
Terasa
Internet
Telefon
Plyn
zaveden
Voda
veřejný
Vybavení domu
nezařízený
PENB
C
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

5 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku