Prodej domu 360 m² s pozemkem 223 m²

Zengrova, Brno - Židenice

24 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej, Nájemní dům, Brno, Karáskovo náměstí, Zengrova 2

Rohový bytový objekt, podsklepený, o 3 nadzemních podlažích, se sklonitou střechou a vybudovaným podkrovím. V domě jsou 4 byty a 2 kanceláře, v suterénu domu je garáž, technické zázemí a sklepy. Před objektem je na vlastním pozemku k dispozici až 7 parkovacích míst.
Původní dům byl postaven cca ve 40. letech 20. století, následně byl postupně přestavován a rekonstruován, poslední částečná rekonstrukce proběhla v roce 2020. Dům je velmi dobře udržovaný, byty jsou v dobrém technickém stavu, dva jsou po celkové rekonstrukci. Dům je zděný, stropy s rovným podhledem, krov je dřevěný, krytina plechová. Vytápění je kotlem na zemní plyn, příprava TUV je centrální. Okna jsou plastová s venkovními žaluziemi na el. ovládání. Podlahy jsou plovoucí + dlažba. V koupelnách jsou keramické obklady, osazeny sprchy, umývadla, vany, záchody. Celkově jsou jednotlivé byty i dům jako celek ve velmi dobrém stavu. Byty i kanceláře jsou užívány na základě nájemních smluv.
V případě více zájemců si majitel v zastoupení Gaute, a. s. vyhrazuje právo navrhnout soutěž, tedy pozvat zájemce do tzv. výběrového řízení.
PENB se zpracovává.
Prohlídka nemovitosti možná vždy dopředu po dohodě.

Číslo zakázky
IDNES-51316
Cena
24 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
rohový
Rekonstrukce
2020
Plocha pozemku
223 m2
Užitná plocha
360 m2
Půdní vestavba
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

7 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku