Prodej cihlového domu Nerudova ulice, Bruntál

Nerudova, Bruntál

1 750 000 Kč

Nabízíme k prodeji cihlový dům na ulici Nerudova v Bruntále. Součástí domu je prodejna se zázemím a byt 2+1 v prvním patře. V minulosti byla v 1. NP domu prodejna potravin, v současné době je využíváno jako provozovna kavárny (cukrárny). Pro toto využití je vydán souhlas Městského úřadu Bruntál, odboru výstavby a územního plánování. Podlahová plocha každého patra je 73 m2.
Součástí nemovitosti je prostorný sklep s podlahovou plochou 25,79 m2, půda, ze které lze vytvořit další obytné prostory a stání pro auto. Součástí prodejny v přízemí je prostorná místnost s podlahovou plochou 23 m2, dále sociální zařízení na chodbě, vytápěný sklad a dvě technické místnosti. Prodejna je do 31.3.2017 v nájmu.
Byt 2+1 v prvním patře má ústřední topení, které je napojeno stejně jako prodejna na plynový kotel. V bytě stejně jako v celém domě jsou plastová okna. Byt působí světlým a vzdušným dojmem.
Nemovitost prošla modernizací elektroinstalace (každá jednotka má vlastní elektroměr), vodovodního potrubí, kanalizačních odpadů, opravou střechy. Vnitřní vodovod je napojen na veřejný řád, vnitřní kanalizace na městskou kanalizační síť.
Plná občanská vybavenost, vše v dosahu cca 10 minut chůze od domu. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. V blízkosti domu je koupaliště, zámek, divadlo, okresní soud, školy, školky a množství sportovního a kulturního vyžití. Výborná lokalita a využití nemovitosti k podnikání a zároveň k bydlení z ní dělají výbornou investici. V případě zájmu neváhejte kontaktovat našeho makléře. Rádi vám poradíme také s vyřízením hypotéky.

Číslo zakázky
IDNES-0102
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
244 m2
Zastavěná plocha
244 m2
Užitná plocha
146 m2
Počet podlaží
3
Vybavení domu
Nezařízený
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama