Prodej domu 118 m² s pozemkem 424 m²

Zahradní, Čejkovice, okres Hodonín

4 620 000 Kč 4 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej RD v Čejkovicích

Nabízíme k prodeji cihlový řadový rodinný dům v obci Čejkovice. Rodinný dům je v obytné části přízemní, nepodsklepený, v části hospodářské podsklepený s částečným užitným patrem v podkroví. Dům je s jednou bytovou jednotkou.
V přízemí domu se nachází jedna bytová jednotka s příslušenstvím, tj. dvě obytné místnosti orientované do uličního průčelí, přímo osvětlené a větrané, ve dvorním traktu s verandou je jedna obytná místnost a obytná kuchyně s okny do verandy a domovní příslušenství, které tvoří koupelna, záchod a vstupní chodba ze dvora. Vstup do domu z uličního průčelí je středovým průjezdem ze dvora. Po levé straně průjezdu je v přízemí dílna (skladiště – 25 m²), letní kuchyně a v patře místnost s možností letního bydlení. V podkroví je půdní prostor bez účelového využití přístupný schodištěm. Pod hospodářskou částí je rozsáhlý klenutý sklep na víno, ve dvoře jsou hospodářské budovy a garáž (14 m²) s dalším klenutým sklepem.
Stáří domu je 65 let, v devadesátých letech byla opravena koupelna a WC. Konstrukce a vybavení domu je převážně standardního provedení. Základy jsou s funkční izolací, zdivo tl. 50 cm z cihel, stropy s vodorovným podhledem polospalné, krov hambálkový sedlový s eternitovou hladkou krytinou, klempířské konstrukce jsou úplné z pozinkovaného plechu. Strop nad 1. PP je z ocel. I-nosníků a vložek HURDIS. Stropy nad 1. NP (pod půdou) jsou dřevěné trámové se záklopem ze dřev. prken a pochozí betonovou mazaninou. Stávající okna jsou dřevěná s dvojitým zasklením.
Vytápění plynové teplovodní s radiátory, rozvod vody studené i teplé, zdroj teplé vody bojler, kanalizace z koupelny a kuchyně.
Dispozice (obytná část): 2x pokoj do ulice (18 m², 19 m²), chodba (7,5 m²), pokoj (20 m²), kuchyně (17 m²), koupelna (10,5 m²), špajz (4,5 m²), veranda (19 m²), WC (1,3 m²).
V případě zájmu o prohlídku kontaktujte realitního makléře. Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.

Číslo zakázky
IDNES-5345
Cena
4 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
řadový
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
424 m2
Zastavěná plocha
424 m2
Užitná plocha
118 m2
Počet podlaží
1 podlaží
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

ORCA ESTATE a.s.

Vyšehradská 420/19, Praha 2 - Nové Město

3 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku