Rodinný dům 6+1 v obci Čeladná

Čeladná, okres Frýdek-Místek

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena v RK

Nabízíme k prodeji nadstandardní RD 6+1 s vnitřním bazénem, dvojgaráží a okrasnou zahradou v obci Čeladná, která je výjimečná svým umístěním a architektonickým řešením. Dům je situován v převážně rekreační části obce, ve vzdálenosti cca. 2 km od jejího centra, v blízkosti Golf resort Ostravice (cca. 800 m) a Golf resort Čeladná (cca. 3 km).
V dnešní podobě je dům od roku 2004, kdy proběhla kompletní rekonstrukce a dostavba původního stavení. Při rekonstrukci, na které se podíleli architekti a designéři, byly použity nejkvalitnější dostupné materiály. Okna, dveře, obložky a taktéž elektrické zásuvky a vypínače z dřevěného masivu. Italské dlažby, apod. 1. NP obsahuje obytný prostor tvořený obývacím pokojem, jídelnou a kuchyní, dále vstupní prostor, WC, koupelnu, spíž, technickou místnost a prostornou dvojgaráž.
2. NP je rozděleno na část relaxační, která obsahuje bazén vyhřívaný solárními panely s protiproudem a slanou vodou a zimní zahradu s instalovaným barem a posezením, ze které se vstupuje na prostornou terasu. Dále část obytnou tvořenou dětským pokojem, průchozí šatnou, ložnicí se vstupem na balkón a koupelnou (rohová vana, sprchový kout, WC, bidet).
3. NP tvoří pracovna, ložnice se vstupem na balkón a koupelna.
Z terasy, balkónů a ložnic je nádherný výhled na údolí Čeladné a masiv Ondřejníku.
Celková užitná plocha domu činí cca. 570 m2, obytná plocha cca. 300 m2, plocha bazénu a zimní zahrady cca. 150 m2, terasa cca. 50 m2, plocha garáže a navazujících prostor cca. 70 m2, výměra okrasné zahrady činí 3.699 m2, zastavěná plocha činí 294 m2.
Vytápění domu je řešeno elektrokotlem s příhřevem ze solárních panelů do podlahového vytápění a radiátorů. Voda z vlastního vrtu. Okrasná zahrada s automatickým zavlažovacím systémem. Nemovitost je napojena na elektronický zabezpečovací systém, napojený na bezpečnostní agenturu.
Celkově se jedná o nemovitost vhodnou pro náročného klienta, který ocení její polohu a styl.
Majitelem nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu G.

Číslo zakázky
IDNES-LI116127
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
udržovaný
Vlastnictví
jiný
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
3993 m2
Zastavěná plocha
294 m2
Užitná plocha
300 m2
Počet podlaží
3
Terasa
Bazén
Internet
Vybavení domu
Nezařízený
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama