Prodej rozestavěného nízkoenergetického RD 5+1, Černá Hora, okr. Blansko

Skleníky, Černá Hora

3 000 000 Kč 3 800 000 Kč

Poznámka k ceně: vyvolávací cena, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Jedná se o prodej z majetkové podstaty dlužníka v insolvenčním řízení na verejnedrazby. cz/A3129.
Předmětem prodeje je samostatný přízemní nepodsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Projekční řešení : difúzně otevřená dřevostavba splňující parametry energetické náročnosti budov pro třídu A – velmi úsporná s roční spotřebou 27,8 kWh/m2 podlahové plochy. Stavba napojena na přípojky vody, elektro, kanalizace. Stavba je nedokončena, nezkolaudována.
Dispozice : Přízemí : kryté závětří, zádveří, chodba, obytný prostor tvořený kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, technická místnost, pokoj, koupelna s WC schodiště, terasa Podkroví : chodba, tři ložnice, dvě koupelny.
Movité věci uvedené na fotografiích nejsou předmětem prodeje.
Prohlídky: dne 24.8.2018 v 11 hod. na 49.4187094N, 16.5686114E ( souběh ulic V Aleji a Skleníky, Černá Hora). Účast na prohlídce prosím potvrďte a to mailem.
Vítěz aukce ( kupující) je povinen nejpozději do 45 dnů ode dne skončení aukce uzavřít Kupní smlouvu. Kupní cena musí být vítězem aukce zaplacena před podpisem kupní smlouvy.
Kupující se zavazuje uhradit náklady spojené s vkladem vlastnického práva do katastru nemovitostí a náklady spojené s podáním návrhu na výmaz zástavních práv (2x kolková známka v hodnotě 1.000,- Kč). Daň z nabytí nemovitých věcí ve výši 4% z dosažené ceny platí kupující.
Dle ust. § 285 zákona č. 182/2006 Sb., insolvenčního zákona, v platném znění, zpeněžením majetkové podstaty zanikají v rozsahu, v němž se týkají zpeněženého majetku, účinky nařízení výkonu rozhodnutí nebo exekuce, účinky doručení vyrozumění o zahájení exekuce a účinky vydaných exekučních příkazů, jakož i ostatní závady váznoucí na zpeněžovaném majetku, včetně neuplatněných předkupních práv podle § 284 odst. 3 a 4 insolvenčního zákona a včetně závad zapsaných ve veřejném seznamu, není-li dále stanoveno jinak. Z uvedených důvodů nemají výše uvedená zástavní práva, předkupní práva, omezení vlastnických práv z důvodů uvedených exekucí, ani omezení vlastnických práv ve prospěch insolvenčního správce vliv na hodnotu prodávaných nemovitých věcí. Věcná břemena v rámci zpeněžení v insolvenci nezanikají.
Byla-li zpeněžena nemovitost, kterou dlužník používá k bydlení své rodiny, anebo byt ve vlastnictví dlužníka, je dlužník povinen je vyklidit. Neučiní-li tak dobrovolně, může se nabyvatel domáhat vyklizení žalobou u soudu; nejde o incidenční spor. Při vyklizení přísluší dlužníku stejná bytová náhrada jako při výpovědi nájmu bytu dané nájemci pro hrubé porušení povinností vyplývajících z nájmu bytu. Předmět prodeje se prodává ve stavu, jak stojí a leží (úhrnkem) dle § 1918 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konečná kupní cena podléhá schválení zajištěným věřitelem .

Číslo zakázky
IDNES-49623
Konstrukce budovy
dřevěná
Stav budovy
novostavba
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
610 m2
Zastavěná plocha
90 m2
Užitná plocha
160 m2
Počet podlaží
2
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
28 kWh
PENB
A
Dodavatel energií
innogy
Online přepis
prepisenergii.cz
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama