Prodej domu 139 m² s pozemkem 617 m²

Na Potoce, Černovice, okres Pelhřimov

6 320 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Zajistím pro Vás financování, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání včetně provize RK

Černovice - prodej kompletně zrekonstruovaného rodinného domu s uzavřeným dvorem

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi RD po kompletní, nákladné a velmi zdařilé rekonstrukci v Černovicích.
Rodinný dům byl vystavěn ve dvacátých letech minulého století. Současnými majiteli byl zcela zásadně zrekonstruován do dnešní podoby jednopodlažního, částečně podsklepeného RD s obytným podkrovím.
Dům je vystavěn na vlastní stavební parcele (505 m2). Zastavěná plocha čítá cca 203 m2, zbytek výměry tvoří uzavřený dvůr s letním posezením.
Rodinný dům nabízí současnou dispozici 3+1 (s možností úpravy až na 5+1) se sociálním zázemím.
Přízemí nabízí místnosti haly (11,7 m2), kuchyně s jídelnou (22,5 m2), obývacího pokoje (15,3 m2), mezaninové haly (18,8 m2) se schodištěm, ložnice (17,0 m2) a koupelny (7,3 m2).
Po pohodlném schodišti z haly vystoupáme do obytného podkroví, které nabízí místnosti chodby (19,4 m2), ložnice (13,6 m2) a technické místnosti (7,7 m2).
Ze vstupní haly do domu sestoupíme do klenutého potravinového sklípku (11,9 m2).
Součástí nabízených nemovitostí je samostatně stojící zděná garáž s dílnou a skladem zahradního nářadí a předzahrádka (95 m2) před domem.
Na pečlivě upravovaném, uzavřeném dvorku (cca 210 m2) je umístěno příjemné letní posezení. Plocha dvorku je vkusně upravena kombinací kamenných chodníčků a zatravněné plochy s okrasnými dřevinami.
Nabízené nemovitosti jsou pro chůzi a jízdu přístupné z obecní komunikace, napojeny jsou na dodávku elektřiny i plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním ústředním a podlahovým topením, napojeným na plynový kotel. Teplá voda je ohřívána v elektrickém bojleru.
Nabízené nemovitosti jsou situovány nedaleko od centra města, avšak ulice Na Potoce je odkloněna od hlavního dopravního ruchu obce, tedy v klidné a pohodové lokalitě.
Rodinný dům s uzavřeným dvorkem a garáží byl současnými majiteli po celá léta využíván jako rekreační zázemí rodiny. Kompletní rekonstrukce domu byla prováděna s německou pečlivostí a důsledností. Původní podlahy byly vybourány na úroveň základových pasů a rekonstruovány s novou, izolovanou skladbou. Obvodové zdivo bylo proti zemní vlhkosti ošetřeno chemickou injektáží. Původní dřevěné stropy byly odstraněny, obvodové zdivo bylo svázáno novým železobetonovým věncem, na který byla položena nová stropní konstrukce - keramické stropy s betonovou mazaninou a dřevěnými plovoucími podlahami. Dům kryje nová, sedlová konstrukce krovu s betonovou střešní krytinou. Střešní plášť byl proveden s velkým důrazem na tepelně izolační vlastnosti s pečlivě dodrženou technologickou skladbou střechy. Kamenné obvodové zdivo je osazeno plastovými okny s elektricky ovládanými předokenními žaluziemi. Rodinný dům, garáž i dílna jsou nabízeny s prakticky kompletním zařízením a vybavením.
Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejhezčích a nejkvalitnějších nemovitostí v mé nabídce, koupi nabízených nemovitostí rozhodně velmi rád doporučuji. PENB připravuji.

Číslo zakázky
IDNES-XVA-IH-RD22020630
Cena
6 320 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
617 m2
Zastavěná plocha
203 m2
Užitná plocha
139 m2
Plocha zahrady
406 m2
Sklep
Internet
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Vybavení domu
zařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Reality Horňák

náměstí Míru 38, Týn nad Vltavou

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku