Prodej domu 427 m² s pozemkem 328 m²

Studentská, České Budějovice - České Budějovice 2

14 530 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej rodinného domu s podnikatelskými možnostmi

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zajímavý dům nedaleko centra Českých Budějovic vhodný k propojení bytové potřeby a podnikatelských aktivit. Nemovitost je dominantní součástí společnosti s ručením omezeným. Hledáme tedy zájemce o koupi společnosti s ručením omezením. V domě se nachází velký byt, 5 penzionových pokojů, kancelář (prodejna, provozovna služeb... ), 2 garáže a 2 příruční sklady.
K lepší orientaci v nemovitosti doporučujeme použít virtuální prohlídku. Pomocí terčíků se můžete pohybovat mezi patry i z místnosti do místnosti.
Dům je rozdělen na 2 části a má 2 vchody z ulice a 1 ze zahrady. Mezi oběma částmi lze procházet buď přes horní byt nebo zahradou. Středem objektu se dá nazvat byt v 1. patře. Jde o krásný byt 4+1 s prostorným obývákem a prosklenou zimní zahradou. Za zmínku stojí krásná koupelna s otevřeným krovem a střešními okny.
Z tohoto bytu jsou přístupné obě části domu. Jedna část ze schodiště vedle kuchyně a druhá část ze zimní zahrady. Část přístupná ze schodiště vedle kuchyně má v přízemí vchody do 2 garáží, technickou místnost s kotlem a bojlerem a východ na společnou zahradu. Větší garáž je vybavena montážní jámou. Část přístupná ze schodiště u zimní zahrady má v 1. patře 2 penzionové pokoje, oba opatřené koupelnou a kuchyňským koutem a malý příruční sklad. V přízemí se nachází 1 velký penzionový pokoj taktéž s koupelnou a kuchyňským koutem, vchod do zahrady, prostorný příruční sklad a kancelář se samostatným vchodem, kterou je možné využít též jako prodejnu, provozovnu masáží, kadeřnictví, lékařskou ordinaci apod.
Součástí virtuální prohlídky nejsou 2 propojené penzionové pokoje se společnou kuchyňkou, které jsou přístupné pouze z venku – potenciálně je možné jejich propojení s ostatními částmi domu a vytvoření bytové jednotky o velikosti 1+1 či malého 2+kk s vlastním vchodem a garáží. Tyto pokoje se nachází přímo proti vchodu do garáže s jízdními koly.
Dům umožňuje při drobných stavebních úpravách vytvořit další 3 menší bytové jednotky, celkem tedy může obsahovat 4 byty různých velikostí.
K domu náleží 3 pronajatá parkovací stání s výhodnou cenou pronájmu.
Pro více informací kontaktujte makléřku zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-04159
Cena
14 530 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
rohový
Plocha pozemku
328 m2
Zastavěná plocha
250 m2
Užitná plocha
427 m2
Plocha zahrady
78 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Internet
Televize
Plyn
zaveden
Topení
lokální - plyn
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku