Prodej domu 345 m² s pozemkem 761 m²

T. G. Masaryka, Český Krumlov - Latrán

25 000 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej velice atraktivního prvorepublikového domu se čtyřmi byty a velkým pozemkem v žádané lokalitě

Prodej velice atraktivní prvorepublikového domu se čtyřmi prostornými byty a velkým pozemkem, který byl postaven v první polovině 20. století. Nachází se v ulici T. G. Masaryka v širším centru Českého Krumlova, v těsné blízkosti historického jádra města a zámku.
Nemovitost má jedno PP, dále dvě NP a obytné podkroví. K nemovitosti dále náleží zahrada a samostatně stojící garáž. V nemovitosti se nachází 4 bytové jednotky. Každá bytová jednotka je samostatně vytápěna ústředním topení s plynovým kotlem. Teplou vodu zajišťují plynové kotle. Napojení na inž. sítě je kompletní. V roce 1994 byla vyměněna původní střešní krytina za betonovou. Dále v roce 2001 rekonstrukce interiéru nemovitosti. 3 x plynový kotel. Ústřední topení. Nové koupelny a wc, nové podlahy. Nové kuchyně. V roce 2017 byla kompletně vyměněna okna a zároveň byla nově zrekonstruována fasáda celé nemovitosti. Velmi dobrý stavebně technický stav.
Zděná stavba, pevné stropy, okna dřevěná, podlahy dřevěné plovoucí a keramická
dlažba, interiérové dveře masiv, schodiště betonové.
1. PP – vila je kompletně podsklepena. V 1. PP se nachází chodba a skladovací prostory.
V 1. NP se nachází první bytová jednotka se samostatným vstupem. Dispozičně je BJřešena jako 3 + 1 o celkové podlahové ploše 103,50 m2
V 2. NP se nachází druhá a třetí bytová jednotka. Dispozičně je druhá BJ řešena jako 2 + 1 o celkové podlahové ploše 66,70 m2 a třetí bytová jednotka 2 + kk o celkové podlahové ploše 45,30 m2.
V podkroví se nachází čtvrtá bytová jednotka o dispozici 4 + kk o celkové podlahové ploše 84,20 m2. Část podkroví je stavebně nevyužita a po provedeních stavebních úprav je reálné získat rozšíření stávající bytové jednotky v podkroví nebo vybudování další bytové jednotky.
Dle platného územního plánu je vila vedena v oblasti BI. To znamená bydlení
individuální, kde je ale přípustné doplňkové využití, především však: bytové domy, ubytovací služby, zdravotnická zařízení, školská zařízení, nebo například wellness zařízení a pod..
Každé alternativní využití bude vyžadovat parkování na vlastním pozemku. Tato podmínka je splněna již vybudovanou vlastní parkovací plochou, na kterou je možné umístit až 7 automobilů. Tato parkovací plocha je uzavřena automaticky otevíratelnou bránou.
Prvorepubliková vila byla postavena v městské části s názvem Latrán. Tato část města se vyznačuje kompletní občanskou vybaveností. Dále se v místě nalézá mateřská školka a základní škola včetně obchodu s potravinami. Vše v dosahu cca 800 m a méně. Jedná se širší centrum Českého Krumlova.
V okolí zástavba rodinných domů a bytových domů. Dopravní obslužnost - cca 500 metrů od oceňované nemovitosti se nachází autobusová zastávka MHD. Automobilová
doprava je ve městě Český Krumlov zcela bez problémů.
Doporučuji, prohlídka nutná, veškeré info u makléře zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-04127
Cena
25 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
761 m2
Zastavěná plocha
276 m2
Užitná plocha
345 m2
Počet podlaží
4 podlaží
Počet podzemních podlaží
1 podlaží
Parkování
parkování na ulici
Internet
Plyn
zaveden
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Odpad
veřejná kanalizace
Roční spotřeba energie
488 kWh
PENB
G

Kontaktujte prodejce

5 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku