Rodinný dům s možností dvou bytových jednotek

Potoční 355, Český Těšín

2 800 000 Kč

Poznámka k ceně: + daň z nabytí nemovitých věcí + provize zahrnuta

Nabízíme k prodeji rodinný dům s možností dvou bytových jednotek, který se nachází v zástavbě rodinných domů. Původní stáří domu se datuje k roku 1970, v roce 2005 byla provedena celková rekonstrukce, dům je ve velmi dobrém a udržovaném stavu.
Stavba domu je zděná, podsklepená, o dvou nadzemních podlažích, má pultovou střechou. Dispozičně se jedná o 5+2, přičemž v přízemí se nachází zádveří, chodba se schodištěm, kuchyň, obývací pokoj a ložnice a komora, (WC a koupelna), v patře je pak další kuchyň, chodba, dva pokoje, jídelna. Každé podlaží má svou samostatnou koupelnu a WC. V suterénu je kotelna, chodba, sklepní a schodišťový prostor.
Z inženýrských sítí je dům napojen na elektřinu, obecní vodovod, kanalizaci a plyn, vytápění zajišťuje plynový kotel a kotel na tuhá paliva s rozvody ústředního topení.
Samostatná garáž pro dvě auta je zděná s pultovou střechou postavena v roce 1980, stavebně na ni navazuje přístřešek s hliníkovou krytinou, který slouží jako kryté stání. K domu náleží oplocená a rovinatá zahrada o výměře 349 m2 s okrasnými keři lemující oplocení.
Energetická náročnost budovy: Třída G - Mimořádně nehospodárná (tímto splňujeme povinnost udávat energetickou náročnost budovy dle zák. č. 406/2000 Sb., která nemusí odpovídat skutečnosti. Průkaz energetické náročnosti budovy bude zájemci předložen před podpisem smluv týkajících se koupě budovy).
Prohlídky možné po 25.9.2015.

Číslo zakázky
IDNES-BE15048
Poloha domu
samostatný
Výstavba
1970
Rekonstrukce
2005
Plocha pozemku
574 m2
Zastavěná plocha
225 m2
Užitná plocha
188 m2
Počet podlaží
2
Parkování
garáž, parkovací místo
Elektřina
230-400V
PENB
G
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama